Companie
Detalii identificare
Nume firmăARIZONA LOBI SRL
Cod unic de înregistrare36285855 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/1435/2016
EUIDROONRC.J8/1435/2016
Data înființării06.07.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5520
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori, în locuinţe separate (independente) constând în camere complet mobilate sau spaţii pentru servirea mesei şi dormit, cu facilităţi pentru gătit sau bucătării complet echipate. Aceste servicii se asigură în apartamente sau în clădiri multi-locuinţă independente, cu mai multe etaje, sau în complexe de clădiri, în bungalow-uri, sau în cabane, case ţărăneşti şi căsuţe. Uneori se asigură şi servicii complementare de minim nivel. Această clasă include servicii de cazare asigurate de: -tabere de copii şi alte case de vacanţe -case de oaspeţi şi bungalow-uri -case ţărăneşti şi căsuţe fără servicii de menaj -căminele de tineret şi refugii montane Această clasă exclude: -asigurarea cazării de scurtă durată în spaţii mobilate cu serviciile de curăţenie zilnică, făcutul patului, servicii de asigurarea hranei şi a băuturii,
5510 -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare cu caracter cvasipermanent, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateFacilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata
Informații de contact
AdresaIndependenţei nr. 36, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
32.723
Profit (Lei)
10.326
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32.723 | 10.326 | 861 | 12.472 | 0 | 22.602 | 10.130 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 220 | 0 | 24 | -196 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 1.483 | 0 | 11.329 | 9.846 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.492 | 0 | 11.457 | 9.965 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.492 | 0 | 11.578 | 10.086 | 1 |
| 2019 | 13.977 | 0 | 0 | 10.848 | 0 | 21.442 | 10.594 | 0 |
| 2018 | 33.974 | 9.422 | 785 | 10.080 | 0 | 20.742 | 10.662 | 1 |
| 2017 | 56.351 | 17.165 | 1.430 | 6.880 | 0 | 24.285 | 17.405 | 1 |
Marja profit net
31.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
10.326 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.56% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 27.73% | 30.46% |
| Marjă profit brut | 37.42% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.51% | 29.45% | 32.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 88.37% | 98.62% |
| Profit net per salariat | 10.326 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 9.422 Lei | 17.165 Lei |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
79.38 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.65 | 1.64 | 2.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.86 | 3.64 | 8.79 |
| Durata medie încasare creanțe | 79.38 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 90.85 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 32.723 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 33.974 Lei | 56.351 Lei |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
0%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|