Companie
Detalii identificare
Nume firmăVERSUS PHARMA SUPPLIER S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36331544 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016009762401
EUIDROONRC.J2016009762401
Data înființării19.07.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4773
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a produselor farmaceutice
-vânzarea cu amănuntul a produselor farmaceutice
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaBucureşti-Tîrgovişte nr. 12A, Sat Mogoşoaia | Comuna Mogoşoaia, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
279.770
Profit (Lei)
-1.176.434
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 279.770 | -1.176.434 | -98.036 | 5.170.239 | 295.948 | 1.374.571 | -1.472.152 | 1 |
| 2023 | 617.262 | -509.056 | -42.421 | 3.769.337 | 354.007 | 1.092.044 | -295.718 | 2 |
| 2022 | 3.079.345 | -57.191 | -4.766 | 864.163 | 72.492 | 1.001.352 | 213.338 | 5 |
| 2021 | 4.820.724 | 191.239 | 15.937 | 219.541 | 48.887 | 437.183 | 266.529 | 6 |
| 2020 | 2.524.830 | 329.431 | 27.453 | 741.249 | 23.893 | 1.112.735 | 395.379 | 3 |
| 2019 | 867.520 | 25.001 | 2.083 | 65.391 | 0 | 102.401 | -4.542 | 2 |
| 2018 | 30.525 | 23.100 | 1.925 | 63.740 | 84 | 30.312 | -33.344 | 1 |
| 2017 | 1.299.622 | 0 | 0 | 75.331 | 227 | 18.661 | -56.443 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-420.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.91%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-420.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.91%
Profit net per salariat
-1.176.434 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -420.5% | -82.47% | -1.86% | 3.97% | 13.05% | 2.88% | 75.68% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 4.97% | 14.05% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 79.91% | 100% | -26.81% | 71.75% | 83.32% | -550.44% | -69.28% | 0% |
| Profit net per salariat | -1.176.434 Lei | -254.528 Lei | -11.438 Lei | 31.873 Lei | 109.810 Lei | 12.501 Lei | 23.100 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
22.04
Durata medie încasare creanțe
1732.77 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.17 | 0.43 | 2.87 | 9.92 | 2.22 | 8.47 | 1 | 68.81 |
| Viteza rotație stocuri | 22.04 | 1.69 | 12.98 | 379.76 | 342.49 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1732.77 zile | 415.95 zile | 86.32 zile | 24.84 zile | 147.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 279.770 Lei | 308.631 Lei | 615.869 Lei | 803.454 Lei | 841.610 Lei | 433.760 Lei | 30.525 Lei | 1.299.622 Lei |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
17.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 0.29 | 1.16 | 1.99 | 1.5 | 1.57 | 0.48 | 0.25 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.19 | 0.88 | 1.93 | 1.49 | 1.57 | 0.48 | 0.25 |
| Pondere active imobilizate | 17.72% | 24.48% | 6.75% | 10.06% | 2.1% | 0% | 0.28% | 1.2% |
| Pondere active circulante | 82.28% | 75.52% | 93.25% | 89.94% | 97.9% | 100% | 99.72% | 98.8% |
©Firme.ro