Companie
Detalii identificare
Nume firmăROBCO TRADE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36356719 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/87/2018
EUIDROONRC.J19/87/2018
Data înființării26.07.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaMajláth Gusztav Karoly nr. 6, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
10.000
Profit (Lei)
-7.412
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.000 | -7.412 | -618 | 192.363 | 0 | 117.420 | -74.943 | 0 |
| 2023 | 26.403 | 8.034 | 670 | 185.009 | 0 | 117.479 | -67.530 | 0 |
| 2022 | 33.609 | 2.595 | 216 | 186.374 | 0 | 110.810 | -75.564 | 0 |
| 2021 | 10.500 | 0 | 0 | 195.118 | 0 | 116.959 | -78.159 | 2 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 203.529 | 0 | 165.475 | -38.054 | 2 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 187.181 | 0 | 179.635 | -7.546 | 2 |
| 2018 | 257.763 | 47.542 | 3.962 | 276.800 | 0 | 300.898 | 24.098 | 2 |
| 2017 | 621.963 | 22.497 | 1.875 | 362.591 | 0 | 339.147 | -23.444 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-74.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.89%
Lichiditate curentă
0.61
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-74.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.89%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -74.12% | 30.43% | 7.72% | 0% | 0% | 0% | 18.44% | 3.62% |
| Marjă profit brut | 0% | 36.22% | 10.72% | 0% | 0% | 0% | 21.45% | 6.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.89% | -11.9% | -3.43% | 0% | 0% | 0% | 100% | -95.96% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 23.771 Lei | 11.249 Lei |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
0.1
Durata medie încasare creanțe
464.9 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.22 | 0.3 | 0.09 | 0 | 0 | 0.86 | 1.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0.1 | 0.27 | 0.34 | 0.1 | 0 | 0 | 2.54 | 11.17 |
| Durata medie încasare creanțe | 464.9 zile | 169 zile | 14.95 zile | 71.51 zile | 0 | 0 | 278.71 zile | 164.69 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 5.250 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 128.882 Lei | 310.982 Lei |
Lichiditate curentă
0.61
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.61 | 0.63 | 0.59 | 0.6 | 0.81 | 0.96 | 1.09 | 0.94 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.1 | 0.06 | 0.08 | 0.31 | 0.42 | 0.72 | 0.78 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro