Companie
Detalii identificare
Nume firmăARWO PETROLEUM SRL
Cod unic de înregistrare RO 36358485 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1868/2016
EUIDROONRC.J13/1868/2016
Data înființării27.07.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaRăzoare nr. 20, Cumpăna, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
252.474
Profit (Lei)
144.580
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.474 | 144.580 | 12.048 | 19.932 | 40.088 | 124.664 | 144.820 | 1 |
| 2024 | 279.688 | 171.163 | 14.264 | 74.459 | 54.223 | 198.202 | 171.403 | 1 |
| 2023 | 297.178 | 201.875 | 16.823 | 69.547 | 101.827 | 152.377 | 164.969 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 102.820 | 83.897 | 14.830 | -36.906 | 1 |
| 2021 | 810.451 | 0 | 0 | 121.447 | 119.380 | 38.648 | -9.357 | 13 |
| 2020 | 1.103.081 | 34.854 | 2.905 | 177.994 | 77.732 | 135.356 | 35.094 | 19 |
| 2019 | 1.057.945 | 42.075 | 3.506 | 108.594 | 6.106 | 187.360 | 84.872 | 20 |
| 2018 | 902.691 | 42.449 | 3.537 | 106.718 | 10.135 | 163.379 | 66.796 | 18 |
| 2017 | 762.675 | 44.107 | 3.676 | 103.186 | 14.381 | 133.152 | 44.347 | 16 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
6.25
Viteza rotație active
1.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
144.580 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.27% | 61.2% | 67.93% | 0% | 0% | 3.16% | 3.98% | 4.7% | 5.78% |
| Marjă profit brut | 58.25% | 62.18% | 68.91% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.83% | 99.86% | 100% | 0% | 0% | 99.32% | 49.57% | 63.55% | 99.46% |
| Profit net per salariat | 144.580 Lei | 171.163 Lei | 201.875 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.834 Lei | 2.104 Lei | 2.358 Lei | 2.757 Lei |
Viteza rotație active
1.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
120.93 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.53 | 1.11 | 1.17 | 0 | 5.13 | 5.18 | 5.47 | 5.2 | 5.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 120.93 zile | 252.95 zile | 122.86 zile | 0 | 0.27 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.474 Lei | 279.688 Lei | 297.178 Lei | 0 Lei | 62.342 Lei | 58.057 Lei | 52.897 Lei | 50.150 Lei | 47.667 Lei |
Lichiditate curentă
6.25
Lichiditate imediată
6.25
Pondere active imobilizate
24.33%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.25 | 2.66 | 2.19 | 0.14 | 0.32 | 0.76 | 1.73 | 1.53 | 1.29 |
| Lichiditate imediată | 6.25 | 2.66 | 2.19 | 0.14 | 0.32 | 0.76 | 1.73 | 1.53 | 1.29 |
| Pondere active imobilizate | 24.33% | 21.48% | 40.06% | 84.98% | 75.54% | 36.48% | 3.16% | 5.84% | 9.75% |
| Pondere active circulante | 75.67% | 78.52% | 59.94% | 15.02% | 24.46% | 63.52% | 96.84% | 94.16% | 90.25% |
©Firme.ro