Companie
Detalii identificare
Nume firmăTNU PLAST SRL
Cod unic de înregistrare RO 36407561 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10626/2016
EUIDROONRC.J40/10626/2016
Data înființării09.08.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4676
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al materialelor plastice, în formă primară -comerţul cu ridicata al cauciucului -comerţul cu ridicata al fibrelor textile etc. -comerţul cu ridicata al hârtiei în vrac -comerţul cu ridicata al pietrelor preţioase
-comerţul cu ridicata al materialelor plastice, în formă primară -comerţul cu ridicata al cauciucului -comerţul cu ridicata al fibrelor textile etc. -comerţul cu ridicata al hârtiei în vrac -comerţul cu ridicata al pietrelor preţioase
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al altor produse intermediare
Informații de contact
AdresaReşiţa D nr. 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
91.410
Profit (Lei)
-556.876
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 91.410 | -556.876 | -46.406 | 1.790.862 | 712.634 | 449.824 | -616.500 | 2 |
| 2023 | 366.859 | 4.419 | 368 | 1.701.809 | 796.144 | 838.435 | -55.205 | 1 |
| 2022 | 56.088 | 0 | 0 | 1.084.528 | 517.851 | 507.052 | -59.625 | 1 |
| 2021 | 275.606 | 0 | 0 | 780.557 | 492.506 | 489.215 | 197.899 | 1 |
| 2020 | 285.504 | 42.337 | 3.528 | 319.814 | 444.231 | 161.769 | 282.921 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 36.636 | 0 | 72.731 | 32.830 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 47.894 | 0 | 86.333 | 35.174 | 0 |
| 2017 | 25.393 | 0 | 0 | 47.894 | 0 | 86.483 | 35.324 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-609.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.33%
Lichiditate curentă
0.25
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-609.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.33%
Profit net per salariat
-278.438 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -609.21% | 1.2% | 0% | 0% | 14.83% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.16% | 0% | 0% | 15.75% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.33% | -8% | 0% | 0% | 14.96% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -278.438 Lei | 4.419 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 42.337 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
1.37
Durata medie încasare creanțe
1470.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.22 | 0.05 | 0.28 | 0.47 | 0 | 0 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 1.37 | 0.74 | 0.25 | 1.24 | 3.6 | 0 | 0 | 0.5 |
| Durata medie încasare creanțe | 1470.62 zile | 316.81 zile | 1751.17 zile | 308.24 zile | 88.27 zile | 0 | 0 | 143.74 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.705 Lei | 366.859 Lei | 56.088 Lei | 275.606 Lei | 285.504 Lei | 0 Lei | n/a | 12.697 Lei |
Lichiditate curentă
0.25
Lichiditate imediată
0.21
Pondere active imobilizate
61.3%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.25 | 0.49 | 0.47 | 0.63 | 0.51 | 1.99 | 1.8 | 1.81 |
| Lichiditate imediată | 0.21 | 0.2 | 0.26 | 0.34 | 0.26 | 0.59 | 0.74 | 0.74 |
| Pondere active imobilizate | 61.3% | 48.71% | 50.53% | 50.17% | 73.31% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 38.7% | 51.29% | 49.47% | 49.83% | 26.69% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro