Companie
Detalii identificare
Nume firmăAIMS PRO ESTETIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare36457373 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/887/2016
EUIDROONRC.J15/887/2016
Data înființării25.08.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaDealul Mare nr. 701-39, Crevedia, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
80.309
Profit (Lei)
-114.678
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.309 | -114.678 | -9.557 | 975.328 | 5.693 | 28.353 | -941.282 | 1 |
| 2024 | 90.762 | -159.608 | -13.301 | 868.389 | 10.485 | 31.301 | -826.603 | 1 |
| 2023 | 166.075 | 0 | 0 | 779.451 | 76.354 | 36.102 | -666.995 | 1 |
| 2022 | 271.592 | 0 | 0 | 771.604 | 136.808 | 63.378 | -571.418 | 1 |
| 2021 | 245.797 | 32.517 | 2.710 | 765.993 | 199.509 | 50.114 | -516.370 | 1 |
| 2020 | 96.567 | 0 | 0 | 870.180 | 259.333 | 61.961 | -548.886 | 1 |
| 2019 | 350.874 | 0 | 0 | 832.056 | 322.710 | 37.889 | -453.260 | 1 |
| 2018 | 272.317 | 0 | 0 | 831.732 | 382.159 | 14.943 | -427.887 | 2 |
| 2017 | 176.329 | 0 | 0 | 742.011 | 390.829 | 19.931 | -325.326 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-142.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.18%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
2.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-142.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.18%
Profit net per salariat
-114.678 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -142.8% | -175.85% | 0% | 0% | 13.23% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 15.91% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.18% | 19.31% | 0% | 0% | -6.3% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -114.678 Lei | -159.608 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 32.517 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
114.21 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.36 | 2.17 | 1.48 | 1.36 | 0.98 | 0.3 | 0.97 | 0.69 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 17.88 | 29.24 | 26.46 | 10.62 | 48.32 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 114.21 zile | 99.65 zile | 38.28 zile | 19.85 zile | 51.39 zile | 97.58 zile | 14.24 zile | 9.73 zile | 23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 80.309 Lei | 90.762 Lei | 166.075 Lei | 271.592 Lei | 245.797 Lei | 96.567 Lei | 350.874 Lei | 136.159 Lei | 176.329 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
16.72%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.04 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.07 | 0.05 | 0.02 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.07 | 0.05 | 0.06 | 0.04 | 0.02 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 16.72% | 25.09% | 67.9% | 68.34% | 79.92% | 80.72% | 89.49% | 96.24% | 95.15% |
| Pondere active circulante | 83.28% | 74.91% | 32.1% | 31.66% | 20.08% | 19.28% | 10.51% | 3.76% | 4.85% |
©Firme.ro