Companie
Detalii identificare
Nume firmăONLINE STRATEGISTS SRL
Cod unic de înregistrare RO 36470305 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/11450/2016
EUIDROONRC.J40/11450/2016
Data înființării30.08.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7312
Această clasă include:
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateServicii de reprezentare media
Informații de contact
AdresaGh. Dem Teodorescu nr. 11-13, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
624.013
Profit (Lei)
415.813
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 624.013 | 415.813 | 34.651 | 25.097 | 2.024 | 438.869 | 416.053 | 1 |
| 2023 | 299.975 | 195.710 | 16.309 | 5.688 | 4.860 | 196.778 | 195.950 | 1 |
| 2022 | 377.338 | 301.145 | 25.095 | 9.966 | 960 | 310.391 | 301.385 | 1 |
| 2021 | 188.226 | 118.183 | 9.849 | 1.766 | 3.251 | 150.615 | 152.100 | 0 |
| 2020 | 210.515 | 151.098 | 12.592 | 6.158 | 0 | 165.401 | 159.243 | 0 |
| 2019 | 9.851 | 0 | 0 | 7.016 | 0 | 100.679 | 93.663 | 0 |
| 2018 | 3.810 | 0 | 0 | 2.433 | 0 | 198.429 | 195.996 | 0 |
| 2017 | 642.356 | 559.893 | 46.658 | 2.224 | 504 | 561.813 | 560.093 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Lichiditate curentă
17.49
Viteza rotație active
1.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Profit net per salariat
415.813 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.64% | 65.24% | 79.81% | 62.79% | 71.78% | 0% | 0% | 87.16% |
| Marjă profit brut | 68.93% | 66.23% | 82.15% | 65.45% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.94% | 99.88% | 99.92% | 77.7% | 94.89% | 0% | 0% | 99.96% |
| Profit net per salariat | 415.813 Lei | 195.710 Lei | 301.145 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.42
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
101.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.42 | 1.49 | 1.21 | 1.22 | 1.27 | 0.1 | 0.02 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 101.96 zile | 101.39 zile | 63.3 zile | 7.87 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 624.013 Lei | 299.975 Lei | 377.338 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
17.49
Lichiditate imediată
17.49
Pondere active imobilizate
0.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.49 | 34.6 | 31.14 | 85.29 | 26.86 | 14.35 | 81.56 | 252.61 |
| Lichiditate imediată | 17.49 | 34.6 | 31.14 | 85.29 | 26.86 | 14.35 | 81.56 | 252.61 |
| Pondere active imobilizate | 0.46% | 2.41% | 0.31% | 2.11% | 0% | 0% | 0% | 0.09% |
| Pondere active circulante | 99.54% | 97.59% | 99.69% | 97.89% | 100% | 100% | 100% | 99.91% |
©Firme.ro