Companie
Detalii identificare
Nume firmăITKASA GROUP SRL
Cod unic de înregistrare36474188 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/1794/2016
EUIDROONRC.J8/1794/2016
Data înființării30.08.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4651
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software- ului
Informații de contact
AdresaGării nr. 595 I, Bod, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
60.000
Profit (Lei)
47.038
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.000 | 47.038 | 3.920 | 2.278 | 0 | 49.516 | 47.238 | 0 |
| 2024 | 60.000 | 48.240 | 4.020 | 4.090 | 0 | 39.751 | 37.802 | 0 |
| 2023 | 40.000 | 31.362 | 2.614 | 2.530 | 0 | 32.234 | 31.562 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
78.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.58%
Lichiditate curentă
21.74
Viteza rotație active
1.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
78.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.58%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 78.4% | 80.4% | 78.41% |
| Marjă profit brut | 92.97% | 95.72% | 93.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.58% | 100% | 99.37% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.21 | 1.51 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 75.19 zile | 191.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
21.74
Lichiditate imediată
21.74
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 21.74 | 9.72 | 12.74 |
| Lichiditate imediată | 21.74 | 9.72 | 12.74 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro