Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEAUTY INSPIRE SRL-D
Cod unic de înregistrare36565782 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12640/2016
EUIDROONRC.J40/12640/2016
Data înființării26.09.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaGriviţei nr. 160, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
233.635
Profit (Lei)
6.560
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 233.635 | 6.560 | 547 | 48.233 | 21.108 | 76.565 | 51.258 | 2 |
| 2023 | 261.824 | 5.821 | 485 | 68.442 | 49.371 | 61.269 | 44.697 | 2 |
| 2022 | 258.300 | 27.490 | 2.291 | 63.506 | 69.037 | 221.552 | 228.006 | 2 |
| 2021 | 236.270 | 77.734 | 6.478 | 78.059 | 87.820 | 189.932 | 200.517 | 2 |
| 2020 | 151.920 | 59.682 | 4.974 | 3.156 | 3.503 | 122.436 | 122.783 | 1 |
| 2019 | 160.006 | 42.432 | 3.536 | 2.914 | 0 | 66.017 | 63.103 | 1 |
| 2018 | 94.833 | 9.497 | 791 | 19.184 | 0 | 39.855 | 20.671 | 1 |
| 2017 | 68.840 | 19.267 | 1.606 | 12.051 | 0 | 23.224 | 11.173 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.8%
Lichiditate curentă
1.59
Viteza rotație active
2.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.8%
Profit net per salariat
3.280 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.81% | 2.22% | 10.64% | 32.9% | 39.29% | 26.52% | 10.01% | 27.99% |
| Marjă profit brut | 3.72% | 3.21% | 11.49% | 33.78% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.8% | 13.02% | 12.06% | 38.77% | 48.61% | 67.24% | 45.94% | 100% |
| Profit net per salariat | 3.280 Lei | 2.911 Lei | 13.745 Lei | 38.867 Lei | 59.682 Lei | 42.432 Lei | 9.497 Lei | 19.267 Lei |
Viteza rotație active
2.39
Viteza rotație stocuri
7.41
Durata medie încasare creanțe
18.93 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.39 | 2.37 | 0.89 | 0.85 | 1.21 | 2.42 | 2.38 | 2.96 |
| Viteza rotație stocuri | 7.41 | 49.87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.93 zile | 2.3 zile | 1.42 zile | 1 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 116.818 Lei | 130.912 Lei | 129.150 Lei | 118.135 Lei | 151.920 Lei | 160.006 Lei | 94.833 Lei | 68.840 Lei |
Lichiditate curentă
1.59
Lichiditate imediată
0.93
Pondere active imobilizate
21.61%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.59 | 0.9 | 3.49 | 2.43 | 38.79 | 22.66 | 2.08 | 1.93 |
| Lichiditate imediată | 0.93 | 0.82 | 3.49 | 2.43 | 38.79 | 22.66 | 2.08 | 1.93 |
| Pondere active imobilizate | 21.61% | 44.62% | 23.76% | 31.62% | 2.78% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 78.39% | 55.38% | 76.24% | 68.38% | 97.22% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro