Companie
Detalii identificare
Nume firmăALL NEED CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare36588557 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/574/2016
EUIDROONRC.J52/574/2016
Data înființării03.10.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSpiridon nr. 81, Moşteni, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
41.059
Profit (Lei)
-7.037
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41.059 | -7.037 | -586 | 12 | 0 | 11.269 | 11.257 | 1 |
| 2023 | 48.700 | 0 | 0 | 4.789 | 0 | 23.083 | 18.294 | 1 |
| 2022 | 121.000 | 56.791 | 4.733 | 4.345 | 0 | 61.336 | 56.991 | 1 |
| 2021 | 119.100 | 44.331 | 3.694 | 4.935 | 0 | 51.095 | 46.160 | 2 |
| 2020 | 30.000 | 0 | 0 | 7.845 | 0 | 9.674 | 1.829 | 2 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 25.156 | 24.156 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 25.156 | 24.156 | 0 |
| 2017 | 13.500 | 4.423 | 369 | 1.000 | 0 | 25.405 | 24.405 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-62.51%
Lichiditate curentă
939.08
Viteza rotație active
3.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-62.51%
Profit net per salariat
-7.037 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.14% | 0% | 46.93% | 37.22% | 0% | 0% | 0% | 32.76% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 47.93% | 38.2% | 0% | 0% | 0% | 35.76% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -62.51% | 0% | 99.65% | 96.04% | 0% | 0% | 0% | 18.12% |
| Profit net per salariat | -7.037 Lei | 0 Lei | 56.791 Lei | 22.166 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 4.423 Lei |
Viteza rotație active
3.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.64 | 2.11 | 1.97 | 2.33 | 3.1 | 0 | 0 | 0.53 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 87.33 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.059 Lei | 48.700 Lei | 121.000 Lei | 59.550 Lei | 15.000 Lei | n/a | n/a | 13.500 Lei |
Lichiditate curentă
939.08
Lichiditate imediată
939.08
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 939.08 | 4.82 | 14.12 | 10.35 | 1.23 | 25.16 | 25.16 | 25.41 |
| Lichiditate imediată | 939.08 | 4.82 | 14.12 | 10.35 | 1.23 | 25.16 | 25.16 | 25.41 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro