Companie
Detalii identificare
Nume firmăMM GIULIA TRAVEL SRL
Cod unic de înregistrare36591749 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016002701351
EUIDROONRC.J2016002701351
Data înființării03.10.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5320
Această clasă include:
-primirea, prelucrarea, transportul şi distribuirea (internă sau internaţională) scrisorilor, pachetelor şi coletelor (de tip poştal) de către firme ce desfăsoară activităţi în afara obligativităţii serviciului universal. Pot fi implicate unul sau mai multe mijloace de transport şi activitatea poate fi efectuată fie cu mijloace de transport proprii ale firmelor respective, fie prin intermediul transportului public.
Această clasă include de asemenea:
-serviciile de livrare la domiciliu Această clasă exclude: -transportul de mărfuri,
(conform tipului de transport) 4920, 4941, 5020, 5040, 5121, 5122
-primirea, prelucrarea, transportul şi distribuirea (internă sau internaţională) scrisorilor, pachetelor şi coletelor (de tip poştal) de către firme ce desfăsoară activităţi în afara obligativităţii serviciului universal. Pot fi implicate unul sau mai multe mijloace de transport şi activitatea poate fi efectuată fie cu mijloace de transport proprii ale firmelor respective, fie prin intermediul transportului public.
Această clasă include de asemenea:
-serviciile de livrare la domiciliu Această clasă exclude: -transportul de mărfuri,
(conform tipului de transport) 4920, 4941, 5020, 5040, 5121, 5122
Industrie
Transport şi depozitare
SectorActivitati de posta si de curier
Obiect activitateAlte activitati postale si de curier
Informații de contact
AdresaMareşal Constantin Prezan nr. 133, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
82.964
Profit (Lei)
-3.068
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.964 | -3.068 | -256 | 6.781 | 2.076 | 6.949 | 2.244 | 1 |
| 2024 | 72.881 | -4.534 | -378 | 5.503 | 3.776 | 7.039 | 5.312 | 1 |
| 2023 | 77.445 | 18.235 | 1.520 | 4.663 | 5.436 | 41.681 | 42.454 | 1 |
| 2022 | 82.105 | 23.979 | 1.998 | 6.873 | 4.108 | 26.984 | 24.219 | 1 |
| 2021 | 71.636 | 27.587 | 2.299 | 3.217 | 0 | 89.853 | 86.636 | 1 |
| 2020 | 68.233 | 27.701 | 2.308 | 3.207 | 0 | 104.361 | 101.154 | 1 |
| 2019 | 64.899 | 28.139 | 2.345 | 2.761 | 0 | 76.214 | 73.453 | 1 |
| 2018 | 60.156 | 26.177 | 2.181 | 2.618 | 0 | 47.932 | 45.314 | 1 |
| 2017 | 51.035 | 18.055 | 1.505 | 3.222 | 0 | 22.359 | 19.137 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-136.72%
Lichiditate curentă
1.02
Viteza rotație active
9.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-136.72%
Profit net per salariat
-3.068 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.7% | -6.22% | 23.55% | 29.21% | 38.51% | 40.6% | 43.36% | 43.52% | 35.38% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 24.55% | 30.21% | 39.51% | 41.55% | 44.36% | 44.52% | 36.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -136.72% | -85.35% | 42.95% | 99.01% | 31.84% | 27.38% | 38.31% | 57.77% | 94.35% |
| Profit net per salariat | -3.068 Lei | -4.534 Lei | 18.235 Lei | 23.979 Lei | 27.587 Lei | 27.701 Lei | 28.139 Lei | 26.177 Lei | 18.055 Lei |
Viteza rotație active
9.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
11.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.19 | 6.74 | 1.64 | 2.64 | 0.8 | 0.65 | 0.85 | 1.26 | 2.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.42 zile | 11.95 zile | 45.68 zile | 41.17 zile | 39.63 zile | 36.79 zile | 32.09 zile | 32.72 zile | 35.8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.964 Lei | 72.881 Lei | 77.445 Lei | 82.105 Lei | 71.636 Lei | 68.233 Lei | 64.899 Lei | 60.156 Lei | 51.035 Lei |
Lichiditate curentă
1.02
Lichiditate imediată
1.02
Pondere active imobilizate
23%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.02 | 1.28 | 8.94 | 3.93 | 27.93 | 32.54 | 27.6 | 18.31 | 6.94 |
| Lichiditate imediată | 1.02 | 1.28 | 8.94 | 3.93 | 27.93 | 32.54 | 27.6 | 18.31 | 6.94 |
| Pondere active imobilizate | 23% | 34.91% | 11.54% | 13.21% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 77% | 65.09% | 88.46% | 86.79% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro