Companie
Detalii identificare
Nume firmăONE TOOTH CARE SRL
Cod unic de înregistrare36604571 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13132/2016
EUIDROONRC.J40/13132/2016
Data înființării06.10.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaAleea Campul Mosilor nr. 3, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
208.887
Profit (Lei)
105.047
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 208.887 | 105.047 | 8.754 | 8.106 | 4.426 | 117.862 | 114.182 | 1 |
| 2023 | 244.962 | 170.861 | 14.238 | 4.138 | 6.517 | 330.439 | 334.135 | 1 |
| 2022 | 218.317 | 161.377 | 13.448 | 12.367 | 1.773 | 173.868 | 163.274 | 1 |
| 2021 | 132.603 | 80.765 | 6.730 | 2.191 | 2.891 | 279.197 | 279.897 | 1 |
| 2020 | 109.751 | 47.584 | 3.965 | 2.654 | 4.587 | 197.199 | 199.132 | 1 |
| 2019 | 121.615 | 46.789 | 3.899 | 2.471 | 6.282 | 147.736 | 151.547 | 1 |
| 2018 | 116.189 | 45.493 | 3.791 | 2.632 | 0 | 107.390 | 104.758 | 1 |
| 2017 | 122.289 | 45.586 | 3.799 | 2.442 | 0 | 61.707 | 59.265 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92%
Lichiditate curentă
14.54
Viteza rotație active
1.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92%
Profit net per salariat
105.047 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.29% | 69.75% | 73.92% | 60.91% | 43.36% | 38.47% | 39.15% | 37.28% |
| Marjă profit brut | 53.23% | 70.63% | 74.9% | 61.79% | 44.3% | 39.47% | 40.16% | 38.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 92% | 51.14% | 98.84% | 28.86% | 23.9% | 30.87% | 43.43% | 76.92% |
| Profit net per salariat | 105.047 Lei | 170.861 Lei | 161.377 Lei | 80.765 Lei | 47.584 Lei | 46.789 Lei | 45.493 Lei | 45.586 Lei |
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
159.19 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.71 | 0.73 | 1.24 | 0.47 | 0.54 | 0.79 | 1.08 | 1.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 223.97 |
| Durata medie încasare creanțe | 159.19 zile | 478.68 zile | 230.6 zile | 694.51 zile | 579.37 zile | 230.77 zile | 0.62 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 208.887 Lei | 244.962 Lei | 218.317 Lei | 132.603 Lei | 109.751 Lei | 121.615 Lei | 116.189 Lei | 122.289 Lei |
Lichiditate curentă
14.54
Lichiditate imediată
14.54
Pondere active imobilizate
3.62%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.54 | 79.85 | 14.06 | 127.43 | 74.3 | 59.79 | 40.8 | 25.27 |
| Lichiditate imediată | 14.54 | 79.85 | 14.06 | 127.43 | 74.3 | 59.79 | 40.8 | 25.05 |
| Pondere active imobilizate | 3.62% | 1.93% | 1.01% | 1.02% | 2.27% | 4.08% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.38% | 98.07% | 98.99% | 98.98% | 97.73% | 95.92% | 100% | 100% |
©Firme.ro