Companie
Detalii identificare
Nume firmăRADENI STRUCT SRL
Cod unic de înregistrare RO 36650500 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/656/2016
EUIDROONRC.J39/656/2016
Data înființării19.10.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVulturu, Vulturu, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
141.390
Profit (Lei)
-18.890
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141.390 | -18.890 | -1.574 | 123.647 | 17.923 | 58.363 | -47.361 | 1 |
| 2023 | 447.282 | 92.108 | 7.676 | 84.902 | 34.475 | 68.900 | -28.471 | 3 |
| 2022 | 749.304 | 201.382 | 16.782 | 60.420 | 54.894 | 103.763 | 53.341 | 3 |
| 2021 | 308.402 | 8.177 | 681 | 80.617 | 51.172 | 389.811 | 317.274 | 4 |
| 2020 | 245.045 | 45.989 | 3.832 | 39.492 | 6.375 | 389.315 | 309.098 | 4 |
| 2019 | 305.726 | 119.585 | 9.965 | 27.969 | 8.500 | 326.678 | 263.109 | 4 |
| 2018 | 131.140 | 63.522 | 5.294 | 4.482 | 0 | 207.106 | 143.524 | 1 |
| 2017 | 109.600 | 83.223 | 6.935 | 3.679 | 0 | 83.680 | 80.001 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.89%
Lichiditate curentă
0.47
Viteza rotație active
1.85
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.89%
Profit net per salariat
-18.890 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.36% | 20.59% | 26.88% | 2.65% | 18.77% | 39.12% | 48.44% | 75.93% |
| Marjă profit brut | 0% | 21.59% | 27.86% | 3.55% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.89% | -323.52% | 100% | 2.58% | 14.88% | 45.45% | 44.26% | 100% |
| Profit net per salariat | -18.890 Lei | 30.703 Lei | 67.127 Lei | 2.044 Lei | 11.497 Lei | 29.896 Lei | 63.522 Lei | 83.223 Lei |
Viteza rotație active
1.85
Viteza rotație stocuri
6.63
Durata medie încasare creanțe
73.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.85 | 4.33 | 4.72 | 0.7 | 0.62 | 0.91 | 0.63 | 1.31 |
| Viteza rotație stocuri | 6.63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 73.07 zile | 52.9 zile | 8.07 zile | 16.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 141.390 Lei | 149.094 Lei | 249.768 Lei | 77.101 Lei | 61.261 Lei | 76.432 Lei | 131.140 Lei | 109.600 Lei |
Lichiditate curentă
0.47
Lichiditate imediată
0.3
Pondere active imobilizate
23.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.47 | 0.81 | 1.72 | 4.84 | 9.86 | 11.68 | 46.21 | 22.75 |
| Lichiditate imediată | 0.3 | 0.81 | 1.72 | 4.84 | 9.86 | 11.68 | 46.21 | 22.75 |
| Pondere active imobilizate | 23.49% | 33.35% | 34.6% | 11.6% | 1.61% | 2.54% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 76.51% | 66.65% | 65.4% | 88.4% | 98.39% | 97.46% | 100% | 100% |
©Firme.ro