Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUTO TODY FAMILY JUNIOR SRL
Cod unic de înregistrare RO 36698185 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016002377226
EUIDROONRC.J2016002377226
Data înființării02.11.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaNaţională, Oraş Podu Iloaiei, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
559.706
Profit (Lei)
5.818
Număr angajați
8
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 559.706 | 5.818 | 485 | 103.515 | 119.817 | 17.172 | 33.474 | 8 |
| 2023 | 716.782 | 77.416 | 6.451 | 112.458 | 103.554 | 86.560 | 77.656 | 9 |
| 2022 | 678.693 | 11.356 | 946 | 200.021 | 190.388 | 59.925 | 50.292 | 10 |
| 2021 | 367.511 | 19.311 | 1.609 | 174.342 | 143.332 | 101.525 | 70.515 | 9 |
| 2020 | 167.600 | 30.700 | 2.558 | 175.175 | 210.016 | 16.362 | 51.203 | 13 |
| 2019 | 259.910 | 17.550 | 1.463 | 246.020 | 263.178 | 3.346 | 20.504 | 10 |
| 2018 | 96.074 | 45.578 | 3.798 | 266.741 | 264.893 | 4.802 | 2.954 | 6 |
| 2017 | 20.480 | 0 | 0 | 117.348 | 73.234 | 1.490 | -42.624 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.38%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
4.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.38%
Profit net per salariat
727 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.04% | 10.8% | 1.67% | 5.25% | 18.32% | 6.75% | 47.44% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.12% | 11.85% | 2.64% | 6.19% | 19.53% | 8.3% | 49.68% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.38% | 99.69% | 22.58% | 27.39% | 59.96% | 85.59% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 727 Lei | 8.602 Lei | 1.136 Lei | 2.146 Lei | 2.362 Lei | 1.755 Lei | 7.596 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.09
Viteza rotație stocuri
83.93
Durata medie încasare creanțe
4.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.09 | 3.77 | 2.71 | 1.5 | 0.74 | 0.98 | 0.36 | 0.27 |
| Viteza rotație stocuri | 83.93 | 126.77 | 141.04 | 105.58 | 113.17 | 124.9 | 61.35 | 660.65 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.64 zile | 25.46 zile | 0 zile | 9.58 zile | 0.93 zile | 0 zile | 0 zile | 1.51 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.963 Lei | 79.642 Lei | 67.869 Lei | 40.835 Lei | 12.892 Lei | 25.991 Lei | 16.012 Lei | 5.120 Lei |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
87.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 0.77 | 0.3 | 0.58 | 0.09 | 0.01 | 0.02 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.72 | 0.28 | 0.56 | 0.08 | 0.01 | 0.01 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 87.46% | 54.47% | 76.06% | 58.54% | 92.77% | 98.74% | 98.22% | 98.01% |
| Pondere active circulante | 12.54% | 45.53% | 23.94% | 41.46% | 7.23% | 1.26% | 1.78% | 1.99% |
©Firme.ro