Companie
Detalii identificare
Nume firmăICONIC CUTS SRL
Cod unic de înregistrare36709942 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3984/2016
EUIDROONRC.J12/3984/2016
Data înființării04.11.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaClinicilor nr. 60, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
151.289
Profit (Lei)
-249
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.289 | -249 | -21 | 75.165 | 0 | 21.525 | -53.640 | 1 |
| 2024 | 134.300 | -5.431 | -453 | 77.239 | 0 | 23.848 | -53.391 | 1 |
| 2023 | 114.293 | 2.961 | 247 | 74.497 | 0 | 26.537 | -47.960 | 1 |
| 2022 | 44.633 | 0 | 0 | 70.260 | 0 | 19.339 | -50.921 | 1 |
| 2021 | 41.850 | 0 | 0 | 71.228 | 0 | 29.369 | -41.859 | 0 |
| 2020 | 48.357 | 0 | 0 | 68.039 | 0 | 29.516 | -38.523 | 0 |
| 2019 | 46.325 | 0 | 0 | 59.149 | 3.992 | 28.815 | -26.342 | 0 |
| 2018 | 48.121 | 2.851 | 238 | 10.927 | 1.774 | 1.187 | -7.966 | 0 |
| 2017 | 25.971 | 0 | 0 | 14.283 | 3.548 | -82 | -10.817 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.46%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
7.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.46%
Profit net per salariat
-249 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.16% | -4.04% | 2.59% | 0% | 0% | 0% | 0% | 5.92% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.84% | 0% | 3.59% | 0% | 0% | 0% | 0% | 8.93% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.46% | 10.17% | -6.17% | 0% | 0% | 0% | 0% | -35.79% | 0% |
| Profit net per salariat | -249 Lei | -5.431 Lei | 2.961 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
7.03
Viteza rotație stocuri
11.41
Durata medie încasare creanțe
2.35 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.03 | 5.63 | 4.31 | 2.31 | 1.42 | 1.64 | 1.41 | 16.25 | 7.49 |
| Viteza rotație stocuri | 11.41 | 9.41 | 5.42 | 2.71 | 1.72 | 2 | 1.77 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.35 zile | 2.46 zile | 2.88 zile | 6.86 zile | 0 zile | 0 zile | 2.46 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.289 Lei | 134.300 Lei | 114.293 Lei | 44.633 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 25.971 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 0.31 | 0.36 | 0.28 | 0.41 | 0.43 | 0.49 | 0.11 | -0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.12 | 0.07 | 0.04 | 0.07 | 0.08 | 0.04 | 0.11 | -0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 12.17% | 59.91% | 102.37% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 87.83% | 40.09% | -2.37% |
©Firme.ro