Companie
Detalii identificare
Nume firmăREIDA SELFMADE SRL
Cod unic de înregistrare36768434 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/562/2016
EUIDROONRC.J19/562/2016
Data înființării22.11.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaVînătorilor nr. 1, Vlăhiţa, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
5.360
Profit (Lei)
-8.859
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.360 | -8.859 | -738 | 59.606 | 0 | 42.817 | -16.789 | 1 |
| 2023 | 12.527 | 0 | 0 | 58.562 | 0 | 50.632 | -7.930 | 0 |
| 2022 | 56.566 | 0 | 0 | 28.330 | 0 | 41.162 | 3.153 | 1 |
| 2021 | 19.418 | 15.851 | 1.321 | 202 | 138 | 77.464 | 77.400 | 0 |
| 2020 | 46.375 | 14.458 | 1.205 | 1.795 | 470 | 62.875 | 61.550 | 0 |
| 2019 | 46.600 | 25.095 | 2.091 | 1.045 | 985 | 47.152 | 47.092 | 0 |
| 2018 | 127.307 | 67.228 | 5.602 | 956 | 367 | 85.542 | 84.953 | 1 |
| 2017 | 37.516 | 14.625 | 1.219 | 528 | 550 | 17.603 | 17.725 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-165.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52.77%
Lichiditate curentă
0.72
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-165.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52.77%
Profit net per salariat
-8.859 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -165.28% | 0% | 0% | 81.63% | 31.18% | 53.85% | 52.81% | 38.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 81.69% | 33.89% | 56.85% | 54.58% | 41.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 52.77% | 0% | 0% | 20.48% | 23.49% | 53.29% | 79.14% | 82.51% |
| Profit net per salariat | -8.859 Lei | n/a | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | 67.228 Lei | 14.625 Lei |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0.65
Durata medie încasare creanțe
2249.72 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.25 | 1.37 | 0.25 | 0.73 | 0.97 | 1.48 | 2.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0.65 | 1.69 | 10.38 | 3.04 | 14.36 | 71.15 | 102.75 | 65.13 |
| Durata medie încasare creanțe | 2249.72 zile | 1195.23 zile | 192.68 zile | 117.14 zile | 84.68 zile | 12.02 zile | 20.67 zile | 29.72 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 5.360 Lei | n/a | 56.566 Lei | n/a | n/a | n/a | 127.307 Lei | 37.516 Lei |
Lichiditate curentă
0.72
Lichiditate imediată
0.58
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.72 | 0.86 | 1.45 | 383.49 | 35.03 | 45.12 | 89.48 | 33.34 |
| Lichiditate imediată | 0.58 | 0.74 | 1.26 | 351.84 | 33.23 | 44.49 | 88.18 | 32.25 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0.18% | 0.74% | 2.05% | 0.43% | 3.03% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 99.82% | 99.26% | 97.95% | 99.57% | 96.97% |
©Firme.ro