Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONNECT INTERPRETING SOLUTIONS SRL
Cod unic de înregistrare36829604 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/4938/2016
EUIDROONRC.J23/4938/2016
Data înființării13.12.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7430
-
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de traducere scrisa si orala (interpreti)
Informații de contact
AdresaMacului nr. 3F, Berceni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
334.200
Profit (Lei)
58.637
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 334.200 | 58.637 | 4.886 | 135.908 | 75.948 | 115.851 | 58.877 | 1 |
| 2024 | 263.306 | 77.210 | 6.434 | 130.281 | 98.524 | 106.080 | 77.450 | 1 |
| 2023 | 277.738 | 108.090 | 9.008 | 85.898 | 121.968 | 69.536 | 108.330 | 1 |
| 2022 | 224.612 | 138.737 | 11.561 | 11.348 | 418 | 150.157 | 138.977 | 1 |
| 2021 | 146.097 | 72.146 | 6.012 | 2.255 | 19.828 | 100.006 | 117.182 | 0 |
| 2020 | 58.430 | 11.413 | 951 | 18.058 | 34.313 | 63.183 | 73.457 | 0 |
| 2019 | 171.459 | 63.383 | 5.282 | 40.205 | 52.215 | 59.240 | 72.034 | 0 |
| 2018 | 155.021 | 31.569 | 2.631 | 54.561 | 70.117 | 35.713 | 51.909 | 0 |
| 2017 | 106.746 | 56.942 | 4.745 | 64.914 | 88.019 | 32.973 | 57.182 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.59%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
1.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.59%
Profit net per salariat
58.637 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.55% | 29.32% | 38.92% | 61.77% | 49.38% | 19.53% | 36.97% | 20.36% | 53.34% |
| Marjă profit brut | 19.28% | 30.3% | 39.77% | 63.8% | 52.32% | 22.34% | 39.97% | 23.36% | 56.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.59% | 99.69% | 99.78% | 99.83% | 61.57% | 15.54% | 87.99% | 60.82% | 99.58% |
| Profit net per salariat | 58.637 Lei | 77.210 Lei | 108.090 Lei | 138.737 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
78.49 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.74 | 1.29 | 1.45 | 1.49 | 1.22 | 0.6 | 1.54 | 1.46 | 0.88 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 78.49 zile | 40.22 zile | 18.66 zile | 216.67 zile | 60.82 zile | 9.31 zile | 30.43 zile | 9.06 zile | 8.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 334.200 Lei | 263.306 Lei | 277.738 Lei | 224.612 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
39.6%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 0.81 | 0.81 | 13.23 | 44.35 | 3.5 | 1.47 | 0.65 | 0.51 |
| Lichiditate imediată | 0.85 | 0.81 | 0.81 | 13.23 | 44.35 | 3.5 | 1.47 | 0.65 | 0.51 |
| Pondere active imobilizate | 39.6% | 48.15% | 63.69% | 0.28% | 16.55% | 35.19% | 46.85% | 66.25% | 72.75% |
| Pondere active circulante | 60.4% | 51.85% | 36.31% | 99.72% | 83.45% | 64.81% | 53.15% | 33.75% | 27.25% |
©Firme.ro