Companie
Detalii identificare
Nume firmăN&T AUTOSERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36843900 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000902385
EUIDROONRC.J2016000902385
Data înființării16.12.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaRegele Ferdinand nr. 107, Drăgăşani, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
875.709
Profit (Lei)
12.041
Număr angajați
9
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 875.709 | 12.041 | 1.003 | 290.292 | 241.814 | 288.066 | 42.660 | 9 |
| 2023 | 811.546 | 11.275 | 940 | 134.268 | 273.637 | 152.426 | 49.619 | 9 |
| 2022 | 758.013 | 2.632 | 219 | 118.865 | 301.869 | 162.896 | 56.144 | 7 |
| 2021 | 618.931 | 6.718 | 560 | 463.872 | 271.765 | 240.427 | 48.320 | 6 |
| 2020 | 469.842 | 26.335 | 2.195 | 168.790 | 0 | 210.392 | 41.602 | 6 |
| 2019 | 675.358 | 11.754 | 980 | 59.202 | 0 | 75.275 | 16.073 | 6 |
| 2018 | 567.870 | 1.406 | 117 | 48.744 | 0 | 53.700 | 4.956 | 6 |
| 2017 | 561.898 | 25.350 | 2.113 | 18.481 | 0 | 44.031 | 25.550 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.23%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
1.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.23%
Profit net per salariat
1.338 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.38% | 1.39% | 0.35% | 1.09% | 5.61% | 1.74% | 0.25% | 4.51% |
| Marjă profit brut | 3.84% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 28.23% | 22.72% | 4.69% | 13.9% | 63.3% | 73.13% | 28.37% | 99.22% |
| Profit net per salariat | 1.338 Lei | 1.253 Lei | 376 Lei | 1.120 Lei | 4.389 Lei | 1.959 Lei | 234 Lei | 5.070 Lei |
Viteza rotație active
1.65
Viteza rotație stocuri
4.39
Durata medie încasare creanțe
26.29 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.65 | 1.9 | 1.63 | 1.21 | 2.23 | 8.97 | 10.57 | 12.76 |
| Viteza rotație stocuri | 4.39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.29 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.301 Lei | 90.172 Lei | 108.288 Lei | 103.155 Lei | 78.307 Lei | 112.560 Lei | 94.645 Lei | 112.380 Lei |
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.3
Pondere active imobilizate
45.64%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.99 | 1.14 | 1.37 | 0.52 | 1.25 | 1.27 | 1.1 | 2.38 |
| Lichiditate imediată | 0.3 | 1.14 | 1.37 | 0.52 | 1.25 | 1.27 | 1.1 | 2.38 |
| Pondere active imobilizate | 45.64% | 64.22% | 64.95% | 53.06% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 54.36% | 35.78% | 35.05% | 46.94% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro