Companie
Detalii identificare
Nume firmăSUD EST EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36878593 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/2957/2016
EUIDROONRC.J13/2957/2016
Data înființării29.12.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBradului nr. 1C, Lumina, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
44.530
Profit (Lei)
-14.102
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44.530 | -14.102 | -1.175 | 137.343 | 0 | 707.752 | 570.409 | 1 |
| 2023 | 12.840 | 0 | 0 | 122.750 | 0 | 707.261 | 584.511 | 1 |
| 2022 | 1.101.751 | 591.597 | 49.300 | 202.076 | 0 | 853.553 | 651.477 | 1 |
| 2021 | 64.005 | 58.660 | 4.888 | 307.010 | 314.847 | 52.043 | 59.880 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 195.153 | 188.342 | 8.031 | 1.220 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 194.253 | 188.342 | 8.031 | 2.120 | 0 |
| 2018 | 15.500 | 2.251 | 188 | 194.253 | 188.342 | 8.031 | 2.120 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 162.582 | 162.111 | 340 | -131 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-31.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.47%
Lichiditate curentă
5.15
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-31.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.47%
Profit net per salariat
-14.102 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -31.67% | 0% | 53.7% | 91.65% | 0% | 0% | 14.52% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 54.7% | 94.65% | 0% | 0% | 17.52% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.47% | 0% | 90.81% | 97.96% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -14.102 Lei | 0 Lei | 591.597 Lei | n/a | n/a | n/a | 2.251 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0.24
Durata medie încasare creanțe
68.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0.02 | 1.29 | 0.17 | 0 | 0 | 0.08 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.24 | 0.1 | 10.94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 68.13 zile | 2153.5 zile | 14.04 zile | 15.4 zile | 0 | 0 | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 44.530 Lei | 12.840 Lei | 1.101.751 Lei | n/a | n/a | n/a | 15.500 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
5.15
Lichiditate imediată
3.82
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.15 | 5.76 | 4.22 | 0.17 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0 |
| Lichiditate imediată | 3.82 | 4.76 | 3.73 | 0.17 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 85.82% | 95.91% | 95.91% | 95.91% | 99.79% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 14.18% | 4.09% | 4.09% | 4.09% | 0.21% |
©Firme.ro