Companie
Detalii identificare
Nume firmăLOGICENT TLO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36892857 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000004378
EUIDROONRC.J2017000004378
Data înființării06.01.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7830
Această clasă include activităţi de furnizare a forţei de muncă pentru întreprinderile clientului. Unităţile clasificate aici prezintă angajatorului înregistrările privind statele de plată, impozite şi alte aspecte fiscale şi chestiuni privind resursele umane, dar nu sunt răspunzătoare pentru conducerea şi supravegherea angajaţilor. Furnizarea de resurse umane se face de obicei pe termen lung sau permanent, iar unităţile clasificate aici îndeplinesc o gamă largă de atribuţii referitoare la resursele umane şi administrarea personalului în conexiune cu furnizarea acestuia Această clasă exclude: -servicii de furnizare a forţei de muncă, împreună cu supravegherea sau conducerea întreprinderii,
clasa din activitatea economică respectivă a acelei întreprinderi -servicii de furnizare a forţei de muncă pentru înlocuirea temporară sau suplimentarea forţei de muncă a clientului,
7820
clasa din activitatea economică respectivă a acelei întreprinderi -servicii de furnizare a forţei de muncă pentru înlocuirea temporară sau suplimentarea forţei de muncă a clientului,
7820
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de servicii privind forta de munca
Obiect activitateServicii de furnizare si management a fortei de munca
Informații de contact
AdresaŞtefan Cel Mare nr. 11 B, Vaslui, Vaslui
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.740.262
Profit (Lei)
489.546
Număr angajați
21
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.740.262 | 489.546 | 40.796 | 14.560.221 | 5.018.806 | 17.135.497 | 7.598.315 | 21 |
| 2024 | 4.183.174 | 1.828.216 | 152.351 | 7.641.382 | 4.974.293 | 6.271.867 | 3.608.769 | 14 |
| 2023 | 2.107.022 | 540.543 | 45.045 | 5.689.443 | 4.473.269 | 2.992.014 | 1.789.964 | 12 |
| 2022 | 1.846.474 | 818.844 | 68.237 | 2.449.219 | 3.486.181 | 190.317 | 1.249.421 | 12 |
| 2021 | 1.402.998 | 421.631 | 35.136 | 1.160.209 | 1.259.746 | 333.607 | 447.998 | 13 |
| 2020 | 834.545 | 21.060 | 1.755 | 45.680 | 0 | 72.047 | 26.367 | 11 |
| 2019 | 811.321 | 2.658 | 222 | 60.593 | 0 | 65.900 | 5.307 | 11 |
| 2018 | 528.172 | 2.186 | 182 | 44.687 | 0 | 47.336 | 2.649 | 8 |
| 2017 | 489.024 | 263 | 22 | 28.844 | 0 | 29.307 | 463 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.44%
Lichiditate curentă
1.18
Viteza rotație active
0.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.44%
Profit net per salariat
23.312 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.09% | 43.7% | 25.65% | 44.35% | 30.05% | 2.52% | 0.33% | 0.41% | 0.05% |
| Marjă profit brut | 17.79% | 52.5% | 26.51% | 45.33% | 30.93% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6.44% | 50.66% | 30.2% | 65.54% | 94.11% | 79.87% | 50.08% | 82.52% | 56.8% |
| Profit net per salariat | 23.312 Lei | 130.587 Lei | 45.045 Lei | 68.237 Lei | 32.433 Lei | 1.915 Lei | 242 Lei | 273 Lei | 38 Lei |
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
0.23
Durata medie încasare creanțe
34.79 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.17 | 0.37 | 0.28 | 0.5 | 0.88 | 11.58 | 12.31 | 11.16 | 16.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0.23 | 0.73 | 0.75 | 1550.36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.79 zile | 17.12 zile | 1.42 zile | 18.59 zile | 60.67 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 178.108 Lei | 298.798 Lei | 175.585 Lei | 153.873 Lei | 107.923 Lei | 75.868 Lei | 73.756 Lei | 66.022 Lei | 69.861 Lei |
Lichiditate curentă
1.18
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
22.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.18 | 0.82 | 0.53 | 0.08 | 0.29 | 1.58 | 1.09 | 1.06 | 1.02 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.07 | 0.03 | 0.08 | 0.29 | 1.58 | 1.09 | 1.06 | 1.02 |
| Pondere active imobilizate | 22.65% | 44.23% | 59.92% | 94.82% | 79.06% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 77.35% | 55.77% | 40.08% | 5.18% | 20.94% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro