Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHAMP ZONE SRL-D
Cod unic de înregistrare36897536 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/50/2017
EUIDROONRC.J23/50/2017
Data înființării09.01.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaDărăşti-Ilfov, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
56.096
Profit (Lei)
6.329
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.096 | 6.329 | 527 | 1.654 | 0 | 30.573 | 28.919 | 1 |
| 2023 | 57.914 | 8.191 | 683 | 4.076 | 0 | 26.666 | 22.590 | 1 |
| 2022 | 148 | 612 | 51 | 2.273 | 0 | 37.724 | 35.451 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 3.019 | 0 | 37.858 | 34.839 | 0 |
| 2020 | 22.272 | 7.095 | 591 | 1.191 | 0 | 64.442 | 63.251 | 0 |
| 2019 | 49.286 | 38.786 | 3.232 | 2.859 | 0 | 59.015 | 56.156 | 0 |
| 2018 | 39.060 | 6.254 | 521 | 1.728 | 0 | 19.097 | 17.369 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.89%
Lichiditate curentă
18.48
Viteza rotație active
1.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.89%
Profit net per salariat
6.329 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.28% | 14.14% | 413.51% | 0% | 31.86% | 78.7% | 16.01% |
| Marjă profit brut | 12.26% | 15.44% | 414.19% | 0% | 34.86% | 81.7% | 17.68% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.89% | 36.26% | 1.73% | 0% | 11.22% | 69.07% | 36.01% |
| Profit net per salariat | 6.329 Lei | 8.191 Lei | 612 Lei | n/a | n/a | n/a | 6.254 Lei |
Viteza rotație active
1.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.83 | 2.17 | 0 | 0 | 0.35 | 0.84 | 2.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.72 | 5.63 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.15 zile | 6.96 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 11.43 zile | 13.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 56.096 Lei | 57.914 Lei | 148 Lei | n/a | n/a | n/a | 39.060 Lei |
Lichiditate curentă
18.48
Lichiditate imediată
18.48
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 18.48 | 6.54 | 16.6 | 12.54 | 54.11 | 20.64 | 11.05 |
| Lichiditate imediată | 18.48 | 6.54 | 16.6 | 12.54 | 54.11 | 17.63 | 7.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro