Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIRE SAFETY SERVICES SRL
Cod unic de înregistrare36966296 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000087021
EUIDROONRC.J2017000087021
Data înființării01.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8425
Această clasă include:
-lupta împotriva incendiilor şi prevenirea acestora: -administrarea şi funcţionarea corpurilor permanente de pompieri şi a corpurilor auxiliare de pompieri însărcinate cu prevenirea şi lupta împotriva incendiilor, salvarea persoanelor şi animalelor, asistenţa în cazul catastrofelor naturale, inundaţii, accidente de circulaţie etc. Această clasă exclude: -serviciile de pază contra incendiilor forestiere,
0240 -serviciile de lupta împotriva incendiilor de pe terenurile de extracţie a ţiţeiului şi gazelor,
0910 -serviciile de prevenire şi stingere a incendiilor din aeroporturi, asigurate de către unităţi nespecializate,
5223
-lupta împotriva incendiilor şi prevenirea acestora: -administrarea şi funcţionarea corpurilor permanente de pompieri şi a corpurilor auxiliare de pompieri însărcinate cu prevenirea şi lupta împotriva incendiilor, salvarea persoanelor şi animalelor, asistenţa în cazul catastrofelor naturale, inundaţii, accidente de circulaţie etc. Această clasă exclude: -serviciile de pază contra incendiilor forestiere,
0240 -serviciile de lupta împotriva incendiilor de pe terenurile de extracţie a ţiţeiului şi gazelor,
0910 -serviciile de prevenire şi stingere a incendiilor din aeroporturi, asigurate de către unităţi nespecializate,
5223
Industrie
Administraţie publică şi apărare; asigurări sociale din sistemul public
SectorAdministratie publica si aparare; asigurari sociale din sistemul public
Obiect activitateActivitati de lupta impotriva incendiilor si de prevenire a acestora
Informații de contact
AdresaDimitrie Cantemir nr. 4, Loc. Arad | Municipiul Arad, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
123.561
Profit (Lei)
27.662
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.561 | 27.662 | 2.305 | 35.914 | 6.408 | 146.588 | 117.082 | 0 |
| 2024 | 112.145 | 32.580 | 2.715 | 57.587 | 69.068 | 101.361 | 112.842 | 0 |
| 2023 | 95.591 | 0 | 0 | 91.579 | 95.303 | 53.116 | 56.840 | 1 |
| 2022 | 171.618 | -7.942 | -662 | 86.529 | 129.037 | 25.582 | 68.090 | 1 |
| 2021 | 283.701 | 58.317 | 4.860 | 106.807 | 157.772 | 51.447 | 102.412 | 0 |
| 2020 | 272.349 | 116.737 | 9.728 | 35.249 | 26.095 | 153.256 | 144.102 | 0 |
| 2019 | 194.932 | 75.651 | 6.304 | 41.068 | 25.309 | 243.137 | 227.378 | 0 |
| 2018 | 179.611 | 94.652 | 7.888 | 25.644 | 16.752 | 265.929 | 257.037 | 1 |
| 2017 | 201.038 | 162.145 | 13.512 | 26.269 | 9.608 | 179.006 | 162.345 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.63%
Lichiditate curentă
4.08
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.63%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.39% | 29.05% | 0% | -4.63% | 20.56% | 42.86% | 38.81% | 52.7% | 80.65% |
| Marjă profit brut | 28.67% | 29.67% | 0% | 0% | 23.56% | 45.79% | 41.81% | 52.7% | 83.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.63% | 28.87% | 0% | -11.66% | 56.94% | 81.01% | 33.27% | 36.82% | 99.88% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | -7.942 Lei | n/a | n/a | n/a | 94.652 Lei | 162.145 Lei |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
142.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 0.66 | 0.64 | 1.11 | 1.36 | 1.52 | 0.73 | 0.64 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 20.61 | 17.57 | 31.54 | 79.4 | 0 | 0 | 42.54 | 316.6 |
| Durata medie încasare creanțe | 142.86 zile | 113.98 zile | 92.61 zile | 32.85 zile | 21.09 zile | 76.46 zile | 117.79 zile | 152.61 zile | 138.13 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 95.591 Lei | 171.618 Lei | n/a | n/a | n/a | 179.611 Lei | 201.038 Lei |
Lichiditate curentă
4.08
Lichiditate imediată
4.08
Pondere active imobilizate
4.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.08 | 1.76 | 0.58 | 0.3 | 0.48 | 4.35 | 5.92 | 10.37 | 6.81 |
| Lichiditate imediată | 4.08 | 1.67 | 0.52 | 0.23 | 0.45 | 4.35 | 5.92 | 10.21 | 6.79 |
| Pondere active imobilizate | 4.19% | 40.53% | 64.21% | 83.45% | 75.41% | 14.55% | 9.43% | 5.93% | 5.09% |
| Pondere active circulante | 95.81% | 59.47% | 35.79% | 16.55% | 24.59% | 85.45% | 90.57% | 94.07% | 94.91% |
©Firme.ro