Companie
Detalii identificare
Nume firmăPINK CLEAN GENERAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 36967739 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000114033
EUIDROONRC.J2017000114033
Data înființării01.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 11, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
643.051
Profit (Lei)
15.068
Număr angajați
5
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 643.051 | 15.068 | 1.256 | 258.483 | 325.996 | 89.571 | 157.084 | 5 |
| 2023 | 568.959 | 15.485 | 1.290 | 163.266 | 221.929 | 83.352 | 142.015 | 7 |
| 2022 | 575.472 | 99.619 | 8.302 | 235.361 | 235.220 | 126.672 | 126.531 | 6 |
| 2021 | 297.648 | 8.264 | 689 | 88.991 | 54.802 | 61.101 | 26.912 | 4 |
| 2020 | 189.268 | 0 | 0 | 41.448 | 8.073 | 52.023 | 18.648 | 3 |
| 2019 | 299.321 | 27.364 | 2.280 | 14.481 | 8.766 | 47.042 | 41.327 | 5 |
| 2018 | 239.127 | 121 | 10 | 13.708 | 0 | 51.672 | 37.964 | 4 |
| 2017 | 189.562 | 37.643 | 3.137 | 11.383 | 0 | 49.226 | 37.843 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.59%
Lichiditate curentă
0.35
Viteza rotație active
1.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.59%
Profit net per salariat
3.014 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.34% | 2.72% | 17.31% | 2.78% | 0% | 9.14% | 0.05% | 19.86% |
| Marjă profit brut | 4.28% | 3.4% | 18.02% | 3.67% | 0% | 10.14% | 1.05% | 20.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.59% | 10.9% | 78.73% | 30.71% | 0% | 66.21% | 0.32% | 99.47% |
| Profit net per salariat | 3.014 Lei | 2.212 Lei | 16.603 Lei | 2.066 Lei | 0 Lei | 5.473 Lei | 30 Lei | 9.411 Lei |
Viteza rotație active
1.55
Viteza rotație stocuri
31.89
Durata medie încasare creanțe
24.78 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.55 | 1.86 | 1.59 | 2.57 | 3.15 | 5.36 | 4.63 | 3.85 |
| Viteza rotație stocuri | 31.89 | 14.97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.78 zile | 21.19 zile | 44.79 zile | 18.54 zile | 52.03 zile | 9.65 zile | 1.46 zile | 0.96 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 128.610 Lei | 81.280 Lei | 95.912 Lei | 74.412 Lei | 63.089 Lei | 59.864 Lei | 59.782 Lei | 47.391 Lei |
Lichiditate curentă
0.35
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
78.45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.35 | 0.51 | 0.54 | 0.69 | 1.26 | 3.25 | 3.77 | 4.32 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.28 | 0.54 | 0.69 | 1.26 | 3.25 | 3.77 | 4.32 |
| Pondere active imobilizate | 78.45% | 72.7% | 65% | 47.28% | 13.43% | 15.71% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 21.55% | 27.3% | 35% | 52.72% | 86.57% | 84.29% | 100% | 100% |
©Firme.ro