Companie
Detalii identificare
Nume firmăCICA PROD COM SRL
Cod unic de înregistrare3701497 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1993000808170
EUIDROONRC.J1993000808170
Data înființării05.04.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Traian nr. 5Bis, Tecuci, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
19.682
Profit (Lei)
1.991
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.682 | 1.991 | 166 | 9.024 | 0 | 7.120 | -1.904 | 0 |
| 2024 | 18.368 | 911 | 76 | 8.887 | 0 | 4.993 | -3.894 | 0 |
| 2023 | 18.492 | 745 | 62 | 9.012 | 0 | 4.207 | -4.805 | 0 |
| 2022 | 15.619 | 162 | 14 | 43.490 | 0 | 2.939 | -40.551 | 0 |
| 2021 | 11.954 | 3.653 | 304 | 45.921 | 0 | 5.208 | -40.713 | 0 |
| 2020 | 8.325 | 662 | 55 | 47.399 | 0 | 3.033 | -44.366 | 0 |
| 2019 | 17.406 | 6.370 | 531 | 50.415 | 0 | 5.387 | -45.028 | 0 |
| 2018 | 13.504 | 8.299 | 692 | 55.441 | 0 | 4.042 | -51.399 | 0 |
| 2017 | 19.284 | 7.019 | 585 | 62.835 | 0 | 3.137 | -59.698 | 1 |
| 2016 | 14.937 | 0 | 0 | 67.686 | 0 | 970 | -66.716 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-104.57%
Lichiditate curentă
0.79
Viteza rotație active
2.76
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-104.57%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.12% | 4.96% | 4.03% | 1.04% | 30.56% | 7.95% | 36.6% | 61.46% | 36.4% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.04% | 5.9% | 4.8% | 2.09% | 30.56% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -104.57% | -23.39% | -15.5% | -0.4% | -8.97% | -1.49% | -14.15% | -16.15% | -11.76% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 7.019 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.76
Viteza rotație stocuri
3.34
Durata medie încasare creanțe
5.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.76 | 3.68 | 4.4 | 5.31 | 2.3 | 2.74 | 3.23 | 3.34 | 6.15 | 15.4 |
| Viteza rotație stocuri | 3.34 | 4.4 | 5.23 | 5.48 | 3.04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.42 zile | 0.48 zile | 0.75 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 19.284 Lei | 14.937 Lei |
Lichiditate curentă
0.79
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.79 | 0.56 | 0.47 | 0.07 | 0.11 | 0.06 | 0.11 | 0.07 | 0.05 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.09 | 0.07 | 0 | 0.03 | 0.06 | 0.11 | 0.07 | 0.05 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro