Companie
Detalii identificare
Nume firmăSANDRINO IMPEX INTL SRL
Cod unic de înregistrare37024645 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1380/2017
EUIDROONRC.J40/1380/2017
Data înființării13.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaHobiţa nr. 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
142.002
Profit (Lei)
-226.966
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 142.002 | -226.966 | -18.914 | 19.433 | 0 | 22.639 | 3.206 | 0 |
| 2023 | 180.607 | 39.329 | 3.277 | 34.040 | 0 | 264.212 | 230.172 | 1 |
| 2022 | 147.785 | 55.726 | 4.644 | 24.450 | 0 | 215.293 | 190.843 | 1 |
| 2021 | 133.257 | 33.591 | 2.799 | 16.694 | 0 | 151.811 | 135.117 | 1 |
| 2020 | 114.454 | 37.305 | 3.109 | 15.011 | 0 | 116.537 | 101.526 | 1 |
| 2019 | 161.276 | 59.795 | 4.983 | 13.471 | 0 | 77.692 | 64.221 | 1 |
| 2018 | 17.599 | 4.226 | 352 | 5.134 | 0 | 9.560 | 4.426 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-159.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7079.41%
Lichiditate curentă
1.16
Viteza rotație active
6.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-159.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7079.41%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -159.83% | 21.78% | 37.71% | 25.21% | 32.59% | 37.08% | 24.01% |
| Marjă profit brut | 0% | 22.78% | 38.45% | 25.96% | 33.28% | 38.38% | 27.01% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -7079.41% | 17.09% | 29.2% | 24.86% | 36.74% | 93.11% | 95.48% |
| Profit net per salariat | n/a | 39.329 Lei | 55.726 Lei | 33.591 Lei | 37.305 Lei | 59.795 Lei | 4.226 Lei |
Viteza rotație active
6.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.27 | 0.68 | 0.69 | 0.88 | 0.98 | 2.08 | 1.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 93.48 | 9.31 | 30.57 | 12.65 | 12.05 | 7.46 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.87 zile | 505.24 zile | 9.93 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 180.607 Lei | 147.785 Lei | 133.257 Lei | 114.454 Lei | 161.276 Lei | 17.599 Lei |
Lichiditate curentă
1.16
Lichiditate imediată
1.16
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.16 | 7.76 | 8.81 | 9.09 | 7.76 | 5.77 | 1.86 |
| Lichiditate imediată | 1.16 | 7.71 | 8.16 | 8.83 | 7.16 | 4.77 | 1.4 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro