Companie
Detalii identificare
Nume firmăROXY INTERSPEED SRL
Cod unic de înregistrare RO 37051348 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/136/2017
EUIDROONRC.J1/136/2017
Data înființării16.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
111
Această clasă include toate formele de cultivare în câmp a cerealelor, a plantelor leguminoase şi oleaginoase. Cultivarea acestor plante este adesea combinată în cadrul unităţilor agricole. Această clasă include:
-cultivarea cerealelor: -grâu -porumb -sorg -orz şi orzoaică -secară -ovăz -mei -alte cereale n.c.a. -cultivarea plantelor leguminoase: -fasole -bob -năut -mazăre -linte -lupin -alte plante leguminoase -cultivarea plantelor cu seminţe oleaginoase: -soia -bumbac pentru seminţe -ricin -in pentru seminţe -muştar -rapiţă -şofrănel -susan pentru seminţe -floarea soarelui -arahide -alte oleaginoase Această clasă exclude: -cultivarea orezului,
0112 -cultivarea porumbului dulce,
0113 -cultivarea porumbului furajer,
0119 -cultivarea fructelor oleaginoase,
0126
-cultivarea cerealelor: -grâu -porumb -sorg -orz şi orzoaică -secară -ovăz -mei -alte cereale n.c.a. -cultivarea plantelor leguminoase: -fasole -bob -năut -mazăre -linte -lupin -alte plante leguminoase -cultivarea plantelor cu seminţe oleaginoase: -soia -bumbac pentru seminţe -ricin -in pentru seminţe -muştar -rapiţă -şofrănel -susan pentru seminţe -floarea soarelui -arahide -alte oleaginoase Această clasă exclude: -cultivarea orezului,
0112 -cultivarea porumbului dulce,
0113 -cultivarea porumbului furajer,
0119 -cultivarea fructelor oleaginoase,
0126
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase
Informații de contact
AdresaMoţilor nr. 35, Vinerea, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
389.855
Profit (Lei)
58.361
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 389.855 | 58.361 | 4.863 | 6.024 | 4.143 | 420.109 | 420.263 | 1 |
| 2023 | 714.002 | 228.712 | 19.059 | 12.709 | 0 | 396.350 | 383.641 | 1 |
| 2022 | 423.315 | 111.371 | 9.281 | 6.611 | 154 | 223.996 | 217.539 | 0 |
| 2021 | 612.314 | 43.011 | 3.584 | 7.216 | 8.433 | 104.951 | 106.168 | 1 |
| 2020 | 375.804 | 31.402 | 2.617 | 49.111 | 22.459 | 89.809 | 63.157 | 1 |
| 2019 | 325.692 | 24.843 | 2.070 | 123.024 | 36.485 | 113.531 | 31.755 | 1 |
| 2018 | 283.557 | 16.102 | 1.342 | 151.761 | 47.721 | 106.753 | 6.913 | 1 |
| 2017 | 92.243 | 0 | 0 | 109.296 | 59.076 | 37.359 | -9.189 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.89%
Lichiditate curentă
69.74
Viteza rotație active
0.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.89%
Profit net per salariat
58.361 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.97% | 32.03% | 26.31% | 7.02% | 8.36% | 7.63% | 5.68% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.82% | 33.03% | 27.31% | 8.02% | 9.36% | 8.63% | 6.68% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.89% | 59.62% | 51.2% | 40.51% | 49.72% | 78.23% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 58.361 Lei | 228.712 Lei | n/a | 43.011 Lei | 31.402 Lei | 24.843 Lei | 16.102 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
136.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.92 | 1.8 | 1.89 | 5.4 | 3.35 | 2.17 | 1.84 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 136.87 zile | 85.91 zile | 155.99 zile | 43.52 zile | 72.85 zile | 86.43 zile | 75.88 zile | 109.98 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 389.855 Lei | 714.002 Lei | n/a | 612.314 Lei | 375.804 Lei | 325.692 Lei | 283.557 Lei | 92.243 Lei |
Lichiditate curentă
69.74
Lichiditate imediată
69.74
Pondere active imobilizate
0.98%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 69.74 | 31.19 | 33.88 | 14.54 | 1.83 | 0.92 | 0.7 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 69.74 | 31.19 | 33.88 | 14.54 | 1.83 | 0.92 | 0.7 | 0.34 |
| Pondere active imobilizate | 0.98% | 0% | 0.07% | 7.44% | 20% | 24.32% | 30.89% | 61.26% |
| Pondere active circulante | 99.02% | 100% | 99.93% | 92.56% | 80% | 75.68% | 69.11% | 38.74% |
©Firme.ro