Companie
Detalii identificare
Nume firmăROYAL STUDIO PRODUCTION SRL
Cod unic de înregistrare37056205 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1477/2021
EUIDROONRC.J23/1477/2021
Data înființării16.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1820
Această clasă include:
-reproducerea după matriţă a plăcilor de gramofon, CD-urilor şi casetelor cu muzică sau cu alte înregistrări sonore -reproducerea după copia master a discurilor, CD-urilor si casetelor cu filme şi alte înregistrări video -reproducerea după copia master a înregistrărilor informatice pe CD-uri sau pe benzi Această clasă exclude: -reproducerea materialelor tipărite,
1811, 1812 -editarea/publicarea produselor software,
582 -producerea şi distribuirea de filme, casete video şi filme pe DVD sau pe suporturi similare,
5911, 5912, 5913 -reproducerea filmelor destinate proiecţiei în cinematografe,
5912 -producerea de copii master pentru discuri sau pentru materiale audio,
5920
-reproducerea după matriţă a plăcilor de gramofon, CD-urilor şi casetelor cu muzică sau cu alte înregistrări sonore -reproducerea după copia master a discurilor, CD-urilor si casetelor cu filme şi alte înregistrări video -reproducerea după copia master a înregistrărilor informatice pe CD-uri sau pe benzi Această clasă exclude: -reproducerea materialelor tipărite,
1811, 1812 -editarea/publicarea produselor software,
582 -producerea şi distribuirea de filme, casete video şi filme pe DVD sau pe suporturi similare,
5911, 5912, 5913 -reproducerea filmelor destinate proiecţiei în cinematografe,
5912 -producerea de copii master pentru discuri sau pentru materiale audio,
5920
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorTiparire si reproducerea pe suporti a inregistrarilor
Obiect activitateReproducerea inregistrarilor
Informații de contact
Adresa1 Mai nr. 93 D, Berceni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
186.245
Profit (Lei)
23.039
Număr angajați
4
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 186.245 | 23.039 | 1.920 | 157.813 | 0 | 106.977 | -50.836 | 4 |
| 2023 | 191.834 | 47.900 | 3.992 | 154.988 | 0 | 81.113 | -73.875 | 3 |
| 2022 | 199.632 | 5.983 | 499 | 190.720 | 0 | 68.945 | -121.775 | 0 |
| 2021 | 53.015 | 0 | 0 | 142.759 | 0 | 15.002 | -127.757 | 1 |
| 2020 | 26.723 | 0 | 0 | 125.362 | 156 | 8.547 | -98.171 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 70.635 | 311 | 12.517 | -57.807 | 1 |
| 2018 | 583.968 | 32.015 | 2.668 | 70.578 | 466 | 83.656 | 23.579 | 1 |
| 2017 | 30.712 | 0 | 0 | 11.111 | 0 | 2.791 | -8.320 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-45.32%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-45.32%
Profit net per salariat
5.760 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.37% | 24.97% | 3% | 0% | 0% | 0% | 5.48% | 0% |
| Marjă profit brut | 13.37% | 25.97% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -45.32% | -64.84% | -4.91% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 5.760 Lei | 15.967 Lei | n/a | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 32.015 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
106.45 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.74 | 2.37 | 2.9 | 3.53 | 3.07 | 0 | 6.94 | 11 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 106.45 zile | 53.87 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 46.561 Lei | 63.945 Lei | n/a | 53.015 Lei | n/a | 0 Lei | 583.968 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.68
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 0.52 | 0.36 | 0.11 | 0.07 | 0.18 | 1.19 | 0.25 |
| Lichiditate imediată | 0.68 | 0.52 | 0.36 | 0.11 | 0.07 | 0.18 | 1.19 | 0.25 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.79% | 2.42% | 0.55% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 98.21% | 97.58% | 99.45% | 100% |
©Firme.ro