Companie
Detalii identificare
Nume firmăNIMARAL FASHION SRL
Cod unic de înregistrare37123053 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/271/2017
EUIDROONRC.J17/271/2017
Data înființării28.02.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1520
Această clasă include:
-fabricarea încălţămintei pentru toate scopurile, din orice material, prin orice proces, inclusiv turnare (cu excepţiile mai jos prezentate) -fabricarea componentelor din piele ale încălţămintei: fabricarea căputelor şi a unor părţi ale căputelor, a tălpilor şi branţurilor, tocurilor etc. -fabricarea de ghetre, jambiere şi articole similare Această clasă exclude: -fabricarea încălţămintei din materiale textile fără tălpi aplicate,
1419 -fabricarea părţilor din lemn ale încălţămintei (de exemplu tocurile şi calapoadele),
1629 -fabricarea tocurilor şi tălpilor încălţămintei din cauciuc şi a altor părţi ale încălţămintei din cauciuc,
2219 -fabricarea din material plastic a părţilor de încălţăminte,
2229 -fabricarea încălţămintei ortopedice,
3250
-fabricarea încălţămintei pentru toate scopurile, din orice material, prin orice proces, inclusiv turnare (cu excepţiile mai jos prezentate) -fabricarea componentelor din piele ale încălţămintei: fabricarea căputelor şi a unor părţi ale căputelor, a tălpilor şi branţurilor, tocurilor etc. -fabricarea de ghetre, jambiere şi articole similare Această clasă exclude: -fabricarea încălţămintei din materiale textile fără tălpi aplicate,
1419 -fabricarea părţilor din lemn ale încălţămintei (de exemplu tocurile şi calapoadele),
1629 -fabricarea tocurilor şi tălpilor încălţămintei din cauciuc şi a altor părţi ale încălţămintei din cauciuc,
2219 -fabricarea din material plastic a părţilor de încălţăminte,
2229 -fabricarea încălţămintei ortopedice,
3250
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorTabacirea si finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj si marochinarie, harnasamentelor si incaltamintei; prepararea si vopsirea blanurilor
Obiect activitateFabricarea incaltamintei
Informații de contact
AdresaOdobeşti nr. 1Bis, Galaţi, Galaţi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
134.891
Profit (Lei)
-57.566
Număr angajați
3
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 134.891 | -57.566 | -4.797 | 536.866 | 77.087 | 151 | -459.628 | 3 |
| 2023 | 334.005 | 16.373 | 1.364 | 551.952 | 109.938 | 39.952 | -402.062 | 4 |
| 2022 | 272.882 | 0 | 0 | 597.475 | 142.790 | 36.250 | -418.435 | 5 |
| 2021 | 180.609 | 0 | 0 | 608.304 | 221.038 | 20.960 | -366.306 | 8 |
| 2020 | 156.985 | 0 | 0 | 520.034 | 280.494 | 48.402 | -343.946 | 8 |
| 2019 | 197.755 | 0 | 0 | 387.492 | 367.204 | 27.953 | -172.543 | 7 |
| 2018 | 245.038 | 2.126 | 177 | 292.856 | 239.295 | 58.330 | 4.769 | 7 |
| 2017 | 160.658 | 2.443 | 204 | 101.248 | 50.042 | 53.849 | 2.643 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-42.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.52%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
1.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-42.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.52%
Profit net per salariat
-19.189 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -42.68% | 4.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.87% | 1.52% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.87% | 2.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.52% | -4.07% | 0% | 0% | 0% | 0% | 44.58% | 92.43% |
| Profit net per salariat | -19.189 Lei | 4.093 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 304 Lei | 611 Lei |
Viteza rotație active
1.75
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.41 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.75 | 2.23 | 1.52 | 0.75 | 0.48 | 0.5 | 0.82 | 1.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 1739.61 | 1421.26 | 940.67 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.41 zile | 20.85 zile | 42.18 zile | 35.43 zile | 70.79 zile | 27.59 zile | 76.23 zile | 96.06 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 44.964 Lei | 83.501 Lei | 54.576 Lei | 22.576 Lei | 19.623 Lei | 28.251 Lei | 35.005 Lei | 40.165 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
99.8%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.07 | 0.06 | 0.03 | 0.09 | 0.07 | 0.2 | 0.53 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.07 | 0.06 | 0.03 | 0.09 | 0.07 | 0.2 | 0.53 |
| Pondere active imobilizate | 99.8% | 73.35% | 79.75% | 91.34% | 85.28% | 92.93% | 80.4% | 48.17% |
| Pondere active circulante | 0.2% | 26.65% | 20.25% | 8.66% | 14.72% | 7.07% | 19.6% | 51.83% |
©Firme.ro