Companie
Detalii identificare
Nume firmăMLC TIMBER FRAME SRL
Cod unic de înregistrare RO 37130395 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/329/2017
EUIDROONRC.J3/329/2017
Data înființării01.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCarpaţi, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
34.176
Profit (Lei)
-41.394
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.176 | -41.394 | -3.450 | 6.770 | 3.791 | 416.247 | 413.268 | 1 |
| 2024 | 32.832 | -62.212 | -5.184 | 5.699 | 5.769 | 454.592 | 454.662 | 1 |
| 2023 | 15.126 | 0 | 0 | 5.311 | 0 | 522.184 | 516.873 | 1 |
| 2022 | 21.328 | 0 | 0 | 3.606 | 0 | 570.211 | 566.605 | 1 |
| 2021 | 25.210 | 0 | 0 | 3.950 | 1.719 | 601.510 | 599.279 | 1 |
| 2020 | 60.756 | 0 | 0 | 3.144 | 3.594 | 630.805 | 631.255 | 2 |
| 2019 | 1.700.643 | 297.206 | 24.767 | 15.647 | 7.449 | 712.938 | 704.740 | 4 |
| 2018 | 813.616 | 378.370 | 31.531 | 461.287 | 12.222 | 856.599 | 407.534 | 3 |
| 2017 | 268.145 | 28.964 | 2.414 | 70.609 | 88.283 | 11.490 | 29.164 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-121.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.02%
Lichiditate curentă
61.48
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-121.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.02%
Profit net per salariat
-41.394 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -121.12% | -189.49% | 0% | 0% | 0% | 0% | 17.48% | 46.5% | 10.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 18.48% | 47.69% | 11.8% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -10.02% | -13.68% | 0% | 0% | 0% | 0% | 42.17% | 92.84% | 99.31% |
| Profit net per salariat | -41.394 Lei | -62.212 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 74.302 Lei | 126.123 Lei | 4.138 Lei |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4378.63 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.07 | 0.03 | 0.04 | 0.04 | 0.1 | 2.36 | 0.94 | 2.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.11 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4378.63 zile | 4991.09 zile | 12082.62 zile | 9724.59 zile | 8663.69 zile | 3777.77 zile | 147.48 zile | 1.49 zile | 8.57 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 34.176 Lei | 32.832 Lei | 15.126 Lei | 21.328 Lei | 25.210 Lei | 30.378 Lei | 425.161 Lei | 271.205 Lei | 38.306 Lei |
Lichiditate curentă
61.48
Lichiditate imediată
61.48
Pondere active imobilizate
0.9%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 61.48 | 79.77 | 98.32 | 158.13 | 152.28 | 200.64 | 45.56 | 1.86 | 0.16 |
| Lichiditate imediată | 61.48 | 79.77 | 98.32 | 158.13 | 152.28 | 200.64 | 45.56 | 0.27 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 0.9% | 1.25% | 0% | 0% | 0.28% | 0.57% | 1.03% | 1.41% | 88.48% |
| Pondere active circulante | 99.1% | 98.75% | 100% | 100% | 99.72% | 99.43% | 98.97% | 98.59% | 11.52% |
©Firme.ro