Companie
Detalii identificare
Nume firmăBARTHA ACCSOL PERITUM SRL
Cod unic de înregistrare RO 37130565 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/93/2017
EUIDROONRC.J19/93/2017
Data înființării01.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaLemnarilor nr. 14, Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
125.958
Profit (Lei)
49.852
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.958 | 49.852 | 4.154 | 16.570 | 64.853 | 31.497 | 50.092 | 1 |
| 2023 | 117.853 | 51.312 | 4.276 | 20.057 | 95.708 | 42.642 | 74.355 | 1 |
| 2022 | 91.340 | 80.220 | 6.685 | 16.891 | 28.000 | 69.351 | 80.460 | 1 |
| 2021 | 74.265 | 67.074 | 5.590 | 1.894 | 3.965 | 65.243 | 67.314 | 0 |
| 2020 | 73.550 | 66.179 | 5.515 | 481 | 4.562 | 83.698 | 87.779 | 0 |
| 2019 | 66.300 | 58.660 | 4.888 | 1.981 | 5.673 | 55.190 | 58.900 | 0 |
| 2018 | 57.465 | 51.177 | 4.265 | 696 | 5.873 | 89.701 | 95.116 | 1 |
| 2017 | 50.540 | 43.739 | 3.645 | 1.021 | 205 | 44.755 | 43.939 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Lichiditate curentă
1.9
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Profit net per salariat
49.852 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.58% | 43.54% | 87.83% | 90.32% | 89.98% | 88.48% | 89.06% | 86.54% |
| Marjă profit brut | 40.56% | 44.42% | 90.23% | 92.68% | 92.33% | 91.35% | 92.06% | 89.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.52% | 69.01% | 99.7% | 99.64% | 75.39% | 99.59% | 53.8% | 99.54% |
| Profit net per salariat | 49.852 Lei | 51.312 Lei | 80.220 Lei | n/a | n/a | n/a | 51.177 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
20.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 0.85 | 0.94 | 1.07 | 0.83 | 1.09 | 0.6 | 1.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.16 zile | 7.37 zile | 254.89 zile | 169.06 zile | 24.81 zile | 199.52 zile | 17.59 zile | 18.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 125.958 Lei | 117.853 Lei | 91.340 Lei | n/a | n/a | n/a | 57.465 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.9
Lichiditate imediată
1.9
Pondere active imobilizate
67.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.9 | 2.13 | 4.11 | 34.45 | 174.01 | 27.86 | 128.88 | 43.83 |
| Lichiditate imediată | 1.9 | 2.13 | 4.11 | 34.45 | 174.01 | 27.86 | 128.88 | 43.83 |
| Pondere active imobilizate | 67.31% | 69.18% | 28.76% | 5.73% | 5.17% | 9.32% | 6.14% | 0.46% |
| Pondere active circulante | 32.69% | 30.82% | 71.24% | 94.27% | 94.83% | 90.68% | 93.86% | 99.54% |
©Firme.ro