Companie
Detalii identificare
Nume firmăCALIFCONT CONSULT S.R.L.
Cod unic de înregistrare37163066 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/217/2017
EUIDROONRC.J15/217/2017
Data înființării07.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaJustiţiei nr. 20 A, Târgovişte, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
181.650
Profit (Lei)
107.981
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 181.650 | 107.981 | 8.998 | 8.463 | 5.740 | 157.118 | 154.395 | 1 |
| 2023 | 169.900 | 95.654 | 7.971 | 6.320 | 6.958 | 97.191 | 97.829 | 1 |
| 2022 | 158.515 | 98.775 | 8.231 | 5.084 | 3.325 | 101.734 | 99.975 | 1 |
| 2021 | 140.155 | 78.685 | 6.557 | 4.580 | 4.681 | 79.699 | 79.885 | 1 |
| 2020 | 134.429 | 80.180 | 6.682 | 4.615 | 2.492 | 228.082 | 226.122 | 1 |
| 2019 | 131.735 | 80.299 | 6.692 | 4.594 | 0 | 191.984 | 187.521 | 1 |
| 2018 | 128.115 | 84.672 | 7.056 | 3.713 | 0 | 123.472 | 119.854 | 1 |
| 2017 | 100.735 | 76.286 | 6.357 | 3.422 | 0 | 80.708 | 77.286 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.94%
Lichiditate curentă
18.57
Viteza rotație active
1.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.94%
Profit net per salariat
107.981 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.44% | 56.3% | 62.31% | 56.14% | 59.64% | 60.95% | 66.09% | 75.73% |
| Marjă profit brut | 60.34% | 57.18% | 63.2% | 56.93% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 69.94% | 97.78% | 98.8% | 98.5% | 35.46% | 42.82% | 70.65% | 98.71% |
| Profit net per salariat | 107.981 Lei | 95.654 Lei | 98.775 Lei | 78.685 Lei | 80.180 Lei | 80.299 Lei | 84.672 Lei | 76.286 Lei |
Viteza rotație active
1.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.12 | 1.63 | 1.51 | 1.66 | 0.58 | 0.69 | 1.04 | 1.25 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 81.25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.22 zile | 58.41 zile | 225.2 zile | 2.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 181.650 Lei | 169.900 Lei | 158.515 Lei | 140.155 Lei | 134.429 Lei | 131.735 Lei | 128.115 Lei | 100.735 Lei |
Lichiditate curentă
18.57
Lichiditate imediată
18.57
Pondere active imobilizate
3.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 18.57 | 15.38 | 20.01 | 17.4 | 49.42 | 41.79 | 33.25 | 23.59 |
| Lichiditate imediată | 18.57 | 15.38 | 20.01 | 17.02 | 49.42 | 41.79 | 33.25 | 23.59 |
| Pondere active imobilizate | 3.52% | 6.68% | 3.16% | 5.55% | 1.08% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.48% | 93.32% | 96.84% | 94.45% | 98.92% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro