Companie
Detalii identificare
Nume firmăB.NAILS COSMETICS SRL
Cod unic de înregistrare RO 37167114 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017002864408
EUIDROONRC.J2017002864408
Data înființării08.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaBasarabia nr. 256G, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
176.724
Profit (Lei)
9.153
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176.724 | 9.153 | 763 | 168.340 | 0 | 142.052 | -26.288 | 1 |
| 2024 | 146.304 | -7.294 | -608 | 160.554 | 0 | 125.113 | -35.441 | 1 |
| 2023 | 233.234 | 0 | 0 | 131.934 | 0 | 103.787 | -28.147 | 1 |
| 2022 | 249.304 | 55.965 | 4.664 | 146.729 | 0 | 413.254 | 266.525 | 1 |
| 2021 | 206.917 | 46.959 | 3.913 | 65.787 | 0 | 276.347 | 210.560 | 1 |
| 2020 | 174.623 | 21.174 | 1.765 | 41.417 | 0 | 205.019 | 163.602 | 1 |
| 2019 | 159.350 | 654 | 55 | 26.873 | 0 | 169.301 | 142.428 | 1 |
| 2018 | 301.971 | 139.164 | 11.597 | 16.179 | 0 | 157.952 | 141.773 | 1 |
| 2017 | 94.260 | 2.409 | 201 | 71.009 | 0 | 73.618 | 2.609 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-34.82%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
1.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-34.82%
Profit net per salariat
9.153 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.18% | -4.99% | 0% | 22.45% | 22.69% | 12.13% | 0.41% | 46.09% | 2.56% |
| Marjă profit brut | 5.18% | 0% | 0% | 23.3% | 23.6% | 13.12% | 1.41% | 47.09% | 5.69% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -34.82% | 20.58% | 0% | 21% | 22.3% | 12.94% | 0.46% | 98.16% | 92.33% |
| Profit net per salariat | 9.153 Lei | -7.294 Lei | 0 Lei | 55.965 Lei | 46.959 Lei | 21.174 Lei | 654 Lei | 139.164 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
1.3
Durata medie încasare creanțe
8.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.24 | 1.17 | 2.25 | 0.6 | 0.75 | 0.85 | 0.94 | 1.91 | 1.28 |
| Viteza rotație stocuri | 1.3 | 1.19 | 2.86 | 0.65 | 0.88 | 0.95 | 1.01 | 2.22 | 1.51 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.91 zile | 3.06 zile | 14.94 zile | 43 zile | 59.36 zile | 35.8 zile | 0.17 zile | 15.69 zile | 21.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 176.724 Lei | 146.304 Lei | 233.234 Lei | 249.304 Lei | 206.917 Lei | 174.623 Lei | 159.350 Lei | 301.971 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.78 | 0.79 | 2.82 | 4.2 | 4.95 | 6.3 | 9.76 | 1.04 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.02 | 0.17 | 0.2 | 0.63 | 0.51 | 0.42 | 1.36 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro