Companie
Detalii identificare
Nume firmăMILSERV TOPCONFORT SRL
Cod unic de înregistrare37167530 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/285/2017
EUIDROONRC.J32/285/2017
Data înființării08.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8122
Această clasă include activităţi de: -curăţenie exterioară a clădirilor de toate tipurile, inclusiv birouri, fabrici, magazine, instituţii şi alte imobile comerciale şi profesionale precum şi clădiri rezidenţiale -activităţi specializate de curăţenie pentru clădiri cum ar fi : curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare -curăţarea maşinilor industriale -alte activităţi de curăţenie a clădirilor şi maşinilor industriale, n.c.a. Această clasă exclude: -curăţarea cu abur, sablarea şi activităţi similare, pentru exteriorul clădirilor,
4399
4399
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati specializate de curatenie
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 35, Sălişte, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
185.798
Profit (Lei)
37.535
Număr angajați
3
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185.798 | 37.535 | 3.128 | 49.956 | 71.228 | 27.606 | 48.878 | 3 |
| 2024 | 158.985 | 53.414 | 4.451 | 29.143 | 94.633 | 65.853 | 131.343 | 3 |
| 2023 | 210.354 | 106.762 | 8.897 | 8.342 | 10.398 | 184.570 | 186.626 | 4 |
| 2022 | 218.708 | 149.624 | 12.469 | 7.269 | 4.540 | 152.593 | 149.864 | 3 |
| 2021 | 111.700 | 37.450 | 3.121 | 15.876 | 556 | 64.623 | 49.303 | 4 |
| 2020 | 452.264 | 326.429 | 27.202 | 13.063 | 4.675 | 339.179 | 330.791 | 6 |
| 2019 | 271.341 | 152.996 | 12.750 | 6.518 | 9.320 | 159.451 | 162.253 | 5 |
| 2018 | 73.669 | 9.659 | 805 | 8.833 | 9.045 | 9.045 | 9.257 | 2 |
| 2017 | 30.223 | 0 | 0 | 24.828 | 7.931 | 16.495 | -402 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.79%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
1.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.79%
Profit net per salariat
12.512 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.2% | 33.6% | 50.75% | 68.41% | 33.53% | 72.18% | 56.39% | 13.11% | 0% |
| Marjă profit brut | 21.2% | 34.61% | 51.75% | 69.23% | 34.53% | 73.11% | 57.39% | 14.83% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.79% | 40.67% | 57.21% | 99.84% | 75.96% | 98.68% | 94.29% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 12.512 Lei | 17.805 Lei | 26.691 Lei | 49.875 Lei | 9.363 Lei | 54.405 Lei | 30.599 Lei | 4.830 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.88
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
17.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.88 | 0.99 | 1.08 | 1.39 | 1.71 | 1.32 | 1.61 | 4.07 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 181.92 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.16 zile | 40.53 zile | 9.75 zile | 136.21 zile | 16.17 zile | 67.09 zile | 12.48 zile | 12.39 zile | 37.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 61.933 Lei | 52.995 Lei | 52.589 Lei | 72.903 Lei | 27.925 Lei | 75.377 Lei | 54.268 Lei | 36.835 Lei | 30.223 Lei |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
72.07%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 2.26 | 22.13 | 20.99 | 4.07 | 25.96 | 24.46 | 1.02 | 0.66 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 2.26 | 22.13 | 20.99 | 4.03 | 25.96 | 24.46 | 1.02 | 0.66 |
| Pondere active imobilizate | 72.07% | 58.97% | 5.33% | 2.89% | 0.85% | 1.36% | 5.52% | 50% | 32.47% |
| Pondere active circulante | 27.93% | 41.03% | 94.67% | 97.11% | 99.15% | 98.64% | 94.48% | 50% | 67.53% |
©Firme.ro