Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOFFEEVORE 26 SRL
Cod unic de înregistrare RO 37173841 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017002963408
EUIDROONRC.J2017002963408
Data înființării08.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaDimitrie Pompeiu nr. 5-7, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
549.574
Profit (Lei)
146.452
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 549.574 | 146.452 | 12.204 | 105.832 | 63.445 | 191.066 | 148.679 | 1 |
| 2024 | 525.577 | 174.777 | 14.565 | 41.960 | 101.431 | 114.410 | 173.881 | 1 |
| 2023 | 530.073 | 206.191 | 17.183 | 82.588 | 42.542 | 255.267 | 215.221 | 1 |
| 2022 | 392.809 | 107.419 | 8.952 | 108.352 | 58.026 | 160.145 | 109.819 | 1 |
| 2021 | 244.818 | 0 | 0 | 71.266 | 81.777 | 120.675 | 131.186 | 1 |
| 2020 | 170.797 | 13.754 | 1.146 | 102.808 | 121.296 | 130.594 | 149.082 | 1 |
| 2019 | 362.420 | 142.014 | 11.835 | 41.242 | 20.316 | 166.781 | 145.855 | 1 |
| 2018 | 316.672 | 110.212 | 9.184 | 114.022 | 27.202 | 139.488 | 52.668 | 0 |
| 2017 | 75.518 | 0 | 0 | 109.840 | 30.446 | 21.850 | -57.544 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.5%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
2.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.5%
Profit net per salariat
146.452 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.65% | 33.25% | 38.9% | 27.35% | 0% | 8.05% | 39.18% | 34.8% | 0% |
| Marjă profit brut | 29.59% | 36.26% | 39.88% | 28.33% | 0% | 9.01% | 41.67% | 37.8% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.5% | 100% | 95.8% | 97.81% | 0% | 9.23% | 97.37% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 146.452 Lei | 174.777 Lei | 206.191 Lei | 107.419 Lei | 0 Lei | 13.754 Lei | 142.014 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.16
Viteza rotație stocuri
128.02
Durata medie încasare creanțe
83.1 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.16 | 2.44 | 1.78 | 1.8 | 1.21 | 0.68 | 1.94 | 1.9 | 1.44 |
| Viteza rotație stocuri | 128.02 | 64.21 | 254.72 | 193.88 | 138.79 | 21.84 | 42.72 | 128.31 | 50.75 |
| Durata medie încasare creanțe | 83.1 zile | 22.84 zile | 80.28 zile | 5.52 zile | 17.6 zile | 15 zile | 4.08 zile | 3.75 zile | 18.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 549.574 Lei | 525.577 Lei | 530.073 Lei | 392.809 Lei | 244.818 Lei | 170.797 Lei | 362.420 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.76
Pondere active imobilizate
24.93%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 2.73 | 3.09 | 1.48 | 1.69 | 1.27 | 4.04 | 1.22 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 1.76 | 2.53 | 3.07 | 1.46 | 1.67 | 1.19 | 3.84 | 1.2 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 24.93% | 46.99% | 14.28% | 26.6% | 40.39% | 48.15% | 10.86% | 16.32% | 58.22% |
| Pondere active circulante | 75.07% | 53.01% | 85.72% | 73.4% | 59.61% | 51.85% | 89.14% | 83.68% | 41.78% |
©Firme.ro