Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAS QUE OBRAS SRL
Cod unic de înregistrare37203918 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ16/498/2017
EUIDROONRC.J16/498/2017
Data înființării14.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
100.500
Profit (Lei)
-54.543
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.500 | -54.543 | -4.545 | 50.893 | 63.229 | 61.455 | -53.806 | 1 |
| 2024 | 197.466 | 21.364 | 1.780 | 16.050 | 58.808 | 85.576 | 737 | 2 |
| 2023 | 109.600 | 3.127 | 261 | 49.443 | 88.458 | 105.710 | 8.817 | 2 |
| 2022 | 121.900 | 0 | 0 | 55.548 | 105.465 | 103.299 | 692 | 1 |
| 2021 | 97.604 | 10.015 | 835 | 58.792 | 116.442 | 118.668 | 7.172 | 2 |
| 2020 | 250.729 | 23.794 | 1.983 | 62.063 | 76.024 | 95.918 | -2.843 | 3 |
| 2019 | 82.151 | 17.003 | 1.417 | 44.252 | 98.160 | 86.921 | -3.134 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-54.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.21
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-54.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-54.543 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -54.27% | 10.82% | 2.85% | 0% | 10.26% | 9.49% | 20.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 11.79% | 3.85% | 0% | 11.36% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 35.47% | 0% | 100% | -836.93% | -542.53% |
| Profit net per salariat | -54.543 Lei | 10.682 Lei | 1.564 Lei | 0 Lei | 5.008 Lei | 7.931 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
187.56 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 1.37 | 0.56 | 0.58 | 0.42 | 1.46 | 0.44 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 19.36 | 2962.16 | 40.03 | 3.87 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 187.56 zile | 123.03 zile | 292.8 zile | 258.83 zile | 337.97 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 100.500 Lei | 98.733 Lei | 54.800 Lei | 121.900 Lei | 48.802 Lei | 83.576 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.21
Lichiditate imediată
1.21
Pondere active imobilizate
50.71%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.21 | 5.33 | 2.14 | 1.86 | 2.02 | 1.55 | 1.96 |
| Lichiditate imediată | 1.21 | 4.7 | 2.14 | 1.8 | 1.59 | 1.55 | 1.96 |
| Pondere active imobilizate | 50.71% | 40.73% | 45.56% | 50.52% | 49.53% | 44.21% | 53.04% |
| Pondere active circulante | 49.29% | 59.27% | 54.44% | 49.48% | 50.47% | 55.79% | 46.96% |
©Firme.ro