Companie
Detalii identificare
Nume firmăVELVET LAB SRL
Cod unic de înregistrare RO 37209740 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/980/2017
EUIDROONRC.J12/980/2017
Data înființării15.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaPlopilor nr. 50, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
405.702
Profit (Lei)
-83.628
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 405.702 | -83.628 | -6.969 | 816.721 | 238.818 | 85.040 | -517.865 | 2 |
| 2023 | 258.172 | 0 | 0 | 766.788 | 316.036 | 62.224 | -434.237 | 2 |
| 2022 | 492.512 | 0 | 0 | 789.816 | 546.661 | 244.945 | -89.713 | 7 |
| 2021 | 690.678 | 152.999 | 12.750 | 164.964 | 211.719 | 463.713 | 398.703 | 5 |
| 2020 | 385.200 | 95.201 | 7.933 | 35.066 | 193.425 | 185.801 | 230.524 | 3 |
| 2019 | 491.830 | 177.701 | 14.808 | 22.750 | 137.336 | 157.473 | 135.283 | 4 |
| 2018 | 285.479 | 32.469 | 2.706 | 77.495 | 180.787 | 11.068 | -42.419 | 2 |
| 2017 | 293 | 0 | 0 | 327.694 | 203.646 | 42.586 | -74.888 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-20.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.15%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
1.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-20.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.15%
Profit net per salariat
-41.814 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -20.61% | 0% | 0% | 22.15% | 24.71% | 36.13% | 11.37% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 23.15% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.15% | 0% | 0% | 38.37% | 41.3% | 100% | -76.54% | 0% |
| Profit net per salariat | -41.814 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 30.600 Lei | 31.734 Lei | 44.425 Lei | 16.235 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.25
Viteza rotație stocuri
578.75
Durata medie încasare creanțe
42.25 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.25 | 0.68 | 0.62 | 1.02 | 1.02 | 1.67 | 1.49 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 578.75 | 367.77 | 9.56 | 552.98 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.25 zile | 61.27 zile | 123.59 zile | 165.26 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 202.851 Lei | 129.086 Lei | 70.359 Lei | 138.136 Lei | 128.400 Lei | 122.958 Lei | 142.740 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
73.74%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.08 | 0.31 | 2.81 | 5.3 | 6.92 | 0.14 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.08 | 0.24 | 2.8 | 5.3 | 6.92 | 0.14 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 73.74% | 83.55% | 69.06% | 31.35% | 51.01% | 46.58% | 94.23% | 82.7% |
| Pondere active circulante | 26.26% | 16.45% | 30.94% | 68.65% | 48.99% | 53.42% | 5.77% | 17.3% |
©Firme.ro