Companie
Detalii identificare
Nume firmăTIPOBILCAR SRL
Cod unic de înregistrare37235103 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000500032
EUIDROONRC.J2017000500032
Data înființării20.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5811
Această clasă include activităţile de editare a cărţilor în formă tipărită, în format electronic sau audio, ori pe Internet. Această clasă include:
-editarea cărţilor, broşurilor, pliantelor şi materialelor similare, inclusiv editarea dicţionarelor şi a enciclopediilor -editarea atlaselor şi hărţilor -editarea cărţilor în format audio -editarea enciclopediilor etc. pe CD-ROM Această clasă exclude: -producţia de globuri pământeşti,
3299 -editarea de materiale publicitare,
5819 -editarea cărţilor de muzică şi a partiturilor,
5920 -activităţi ale autorilor independenţi,
9003
-editarea cărţilor, broşurilor, pliantelor şi materialelor similare, inclusiv editarea dicţionarelor şi a enciclopediilor -editarea atlaselor şi hărţilor -editarea cărţilor în format audio -editarea enciclopediilor etc. pe CD-ROM Această clasă exclude: -producţia de globuri pământeşti,
3299 -editarea de materiale publicitare,
5819 -editarea cărţilor de muzică şi a partiturilor,
5920 -activităţi ale autorilor independenţi,
9003
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateActivitati de editare a cartilor
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 149C, Sat Hinţeşti | Comuna Moşoaia, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-2.665
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2.665 | -222 | 4.137 | 0 | 84.369 | 80.232 | 0 |
| 2024 | 603 | 90 | 8 | 6.152 | 0 | 115.649 | 109.497 | 1 |
| 2023 | 32.587 | 8.611 | 718 | 2.671 | 160 | 135.830 | 133.319 | 1 |
| 2022 | 25.811 | 7.608 | 634 | 1.287 | 1.123 | 124.873 | 124.709 | 1 |
| 2021 | 27.065 | 6.215 | 518 | 820 | 2.085 | 115.836 | 117.101 | 1 |
| 2020 | 35.027 | 7.342 | 612 | 1.691 | 3.048 | 109.529 | 110.886 | 1 |
| 2019 | 62.883 | 26.483 | 2.207 | 1.511 | 0 | 105.055 | 103.544 | 1 |
| 2018 | 88.411 | 55.109 | 4.592 | 2.229 | 533 | 78.757 | 77.061 | 1 |
| 2017 | 41.017 | 21.752 | 1.813 | 2.837 | 2.133 | 22.656 | 21.952 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.32%
Lichiditate curentă
20.39
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.32%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 14.93% | 26.42% | 29.48% | 22.96% | 20.96% | 42.11% | 62.33% | 53.03% |
| Marjă profit brut | 0% | 17.74% | 30.82% | 32.15% | 25.72% | 23.96% | 45.12% | 65.33% | 56.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.32% | 0.08% | 6.46% | 6.1% | 5.31% | 6.62% | 25.58% | 71.51% | 99.09% |
| Profit net per salariat | n/a | 90 Lei | 8.611 Lei | 7.608 Lei | 6.215 Lei | 7.342 Lei | 26.483 Lei | 55.109 Lei | 21.752 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.01 | 0.24 | 0.2 | 0.23 | 0.31 | 0.6 | 1.12 | 1.65 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.22 | 0 | 11.07 | 11.61 | 15.03 | 54.35 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 50.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 11.25 zile | 6.27 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 603 Lei | 32.587 Lei | 25.811 Lei | 27.065 Lei | 35.027 Lei | 62.883 Lei | 88.411 Lei | 41.017 Lei |
Lichiditate curentă
20.39
Lichiditate imediată
20.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.39 | 18.8 | 50.85 | 97.03 | 141.26 | 64.77 | 69.53 | 35.33 | 7.99 |
| Lichiditate imediată | 20.39 | 18.35 | 50.85 | 95.22 | 138.42 | 63.39 | 68.76 | 35.33 | 7.99 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.12% | 0.89% | 1.77% | 2.71% | 0% | 0.67% | 8.6% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.88% | 99.11% | 98.23% | 97.29% | 100% | 99.33% | 91.4% |
©Firme.ro