Companie
Detalii identificare
Nume firmăBES GOBE SERV SRL
Cod unic de înregistrare37283283 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/478/2017
EUIDROONRC.J2/478/2017
Data înființării28.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSînpetru German nr. 494, Sânpetru German, Arad
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
31.000
Profit (Lei)
-10.020
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.000 | -10.020 | -835 | 3.144 | 0 | -5.488 | -8.632 | 0 |
| 2024 | 38.998 | -415 | -35 | 0 | 0 | 1.388 | 1.388 | 0 |
| 2023 | 9.955 | -16.329 | -1.361 | 0 | 0 | 1.803 | 1.803 | 0 |
| 2022 | 31.160 | 13.516 | 1.126 | 553 | 0 | 18.685 | 18.132 | 0 |
| 2021 | 6.280 | 0 | 0 | 188 | 0 | 4.804 | 4.616 | 0 |
| 2020 | 25.120 | 20.876 | 1.740 | 5.746 | 0 | 23.060 | 17.314 | 1 |
| 2019 | 5.000 | 4.700 | 392 | 3.562 | 0 | 0 | -3.562 | 0 |
| 2018 | 18.000 | 4.291 | 358 | 8.262 | 0 | 0 | -8.262 | 2 |
| 2017 | 55.000 | 0 | 0 | 23.959 | 0 | 11.406 | -12.553 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-32.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
-1.75
Viteza rotație active
-5.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-32.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -32.32% | -1.06% | -164.03% | 43.38% | 0% | 83.11% | 94% | 23.84% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 46.23% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -29.9% | -905.66% | 74.54% | 0% | 100% | -131.95% | -51.94% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 20.876 Lei | n/a | 2.146 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
-5.65
Viteza rotație stocuri
59.16
Durata medie încasare creanțe
11.4 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | -5.65 | 28.1 | 5.52 | 1.67 | 1.31 | 1.09 | 0 | 0 | 4.82 |
| Viteza rotație stocuri | 59.16 | 8.19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.4 zile | 9.06 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 25.120 Lei | n/a | 9.000 Lei | 27.500 Lei |
Lichiditate curentă
-1.75
Lichiditate imediată
-1.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -1.75 | 0 | 0 | 33.79 | 25.55 | 4.01 | 0 | 0 | 0.48 |
| Lichiditate imediată | -1.91 | 0 | 0 | 33.79 | 25.55 | 4.01 | 0 | 0 | 0.48 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 | 0 | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 0 | 0 | 100% |
©Firme.ro