Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIADANCE STUDIO SRL
Cod unic de înregistrare37288191 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017004186407
EUIDROONRC.J2017004186407
Data înființării28.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8552
Aceasta clasă include pregătirea în domeniul artelor, teatrului şi muzicii. Unităţile care oferă acest tip de pregătire pot fi denumite “şcoli”, “studiouri”, “clase” etc. Ele oferă învăţământ organizat formal, în principal pentru hobby-uri, în scopuri recreaţionale sau pentru dezvoltarea personală, dar această pregătire nu conduce la obţinerea unei diplome (profesionale, de bacalaureat sau de licenţă). Această clasă include:
-lecţii de pian şi alte tipuri de pregătire în domeniul muzical -pregătire în domeniul artelor -predarea lecţiilor de dans şi activitatea studiourilor de dans -şcoli de teatru (cu excepţia celor academice) -şcoli de arte frumoase (cu excepţia celor academice) -şcoli de artă interpretativă (cu excepţia celor academice) -şcoli pentru fotografii amatori
-lecţii de pian şi alte tipuri de pregătire în domeniul muzical -pregătire în domeniul artelor -predarea lecţiilor de dans şi activitatea studiourilor de dans -şcoli de teatru (cu excepţia celor academice) -şcoli de arte frumoase (cu excepţia celor academice) -şcoli de artă interpretativă (cu excepţia celor academice) -şcoli pentru fotografii amatori
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateinvatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Informații de contact
AdresaBaiut nr. 4, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
252.721
Profit (Lei)
17.488
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 252.721 | 17.488 | 1.457 | 5.564 | 0 | 77.812 | 72.248 | 1 |
| 2023 | 234.665 | 35.121 | 2.927 | 22.768 | 0 | 82.963 | 60.195 | 1 |
| 2022 | 137.736 | 95.398 | 7.950 | 15.045 | 0 | 41.184 | 26.139 | 1 |
| 2021 | 46.478 | 0 | 0 | 81.127 | 0 | 11.868 | -69.259 | 1 |
| 2020 | 56.564 | 0 | 0 | 71.782 | 0 | 3.622 | -68.160 | 1 |
| 2019 | 80.137 | 4.208 | 351 | 64.683 | 0 | 10.941 | -53.488 | 1 |
| 2018 | 82.874 | 0 | 0 | 66.611 | 0 | 8.782 | -57.696 | 1 |
| 2017 | 17.042 | 0 | 0 | 62.301 | 76 | 11.324 | -50.901 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.21%
Lichiditate curentă
13.98
Viteza rotație active
3.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.21%
Profit net per salariat
17.488 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.92% | 14.97% | 69.26% | 0% | 0% | 5.25% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.87% | 15.82% | 70.84% | 0.66% | 0% | 8.25% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.21% | 58.35% | 100% | 0% | 0% | -7.87% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 17.488 Lei | 35.121 Lei | 95.398 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 4.208 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.25 | 2.83 | 3.34 | 3.92 | 15.62 | 7.32 | 9.44 | 1.49 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 413.08 | 789.28 | 118.35 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.79 zile | 0.85 zile | 25.3 zile | 74.97 zile | 20.09 zile | 39.25 zile | 37.73 zile | 183.49 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.721 Lei | 234.665 Lei | 137.736 Lei | 46.478 Lei | 56.564 Lei | 80.137 Lei | 82.874 Lei | 17.042 Lei |
Lichiditate curentă
13.98
Lichiditate imediată
13.98
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.98 | 3.64 | 2.74 | 0.15 | 0.05 | 0.17 | 0.13 | 0.18 |
| Lichiditate imediată | 13.98 | 3.64 | 2.74 | 0.15 | 0.05 | 0.17 | 0.13 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.67% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.33% |
©Firme.ro