Companie

Detalii identificare

Nume firmăMIKA & ARTHUR SRL
Cod unic de înregistrare37288264 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4190/2017
EUIDROONRC.J40/4190/2017
Data înființării28.03.2017 - 9 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4711
info-icon
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a unei largi palete de produse, din care predominante sunt produsele alimentare, băuturile sau tutunul: -activităţi ale magazinelor generale care au, în afară de principalele lor vânzări de produse alimentare, băuturi sau tutun, alte câteva tipuri de mărfuri, cum ar fi îmbrăcăminte, mobilă, articole electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Informații de contact

AdresaTunsu Petre nr. 4, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
134.450
Profit (Lei)
7.947
Număr angajați
1
Vechime
9 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024134.4507.94766249.20216.039119.26386.1001
2023159.2180047.40333.53592.02178.1531
2022119.03550.8944.241130.97651.031186.042106.0971
2021117.0441.14495181.07468.528167.74955.2031
2020115.12045.0523.75470.1600124.21954.0591
2019150.4173.34827967.570076.5779.0071
2018113.46216.0511.33846.108051.7675.6591
201744.8950046.652036.260-10.3921

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
5.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.23%
Lichiditate curentă
2.42
Viteza rotație active
0.99

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
5.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.23%
Profit net per salariat
7.947 Lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Marjă profit net5.91%0%42.76%0.98%39.13%2.23%14.15%0%
Marjă profit brut6.19%0%44.48%1.85%39.87%3.23%15.32%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)9.23%0%47.97%2.07%83.34%37.17%100%0%
Profit net per salariat7.947 Lei0 Lei50.894 Lei1.144 Lei45.052 Lei3.348 Lei16.051 Lei0 Lei
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
1.48
Durata medie încasare creanțe
52.23 zile
Indicator20242023202220212020201920182017
Viteza rotație active0.991.270.50.50.931.962.191.24
Viteza rotație stocuri1.483.070.640.730.941.992.321.28
Durata medie încasare creanțe52.23 zile28.69 zile0.42 zile2.88 zile1.48 zile1.13 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat134.450 Lei159.218 Lei119.035 Lei117.044 Lei115.120 Lei150.417 Lei113.462 Lei44.895 Lei
Lichiditate curentă
2.42
Lichiditate imediată
0.58
Pondere active imobilizate
11.85%
Indicator20242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă2.421.941.420.931.771.131.120.78
Lichiditate imediată0.580.850.010.040.020.010.060.03
Pondere active imobilizate11.85%26.71%21.53%29%0%0%0%0%
Pondere active circulante88.15%73.29%78.47%71%100%100%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente