Companie
Detalii identificare
Nume firmăRUYA GLOBAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 37300210 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018002263233
EUIDROONRC.J2018002263233
Data înființării29.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaVoluntari nr. 102, Oraş Voluntari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
490.845
Profit (Lei)
-26.166
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 490.845 | -26.166 | -2.181 | 1.112.277 | 0 | 909.780 | -187.665 | 2 |
| 2023 | 652.313 | 0 | 0 | 1.741.123 | 0 | 1.564.792 | -161.499 | 1 |
| 2022 | 243.564 | 26.337 | 2.195 | 1.233.132 | 0 | 1.069.679 | -148.621 | 1 |
| 2021 | 439.482 | 0 | 0 | 1.007.443 | 0 | 817.653 | -174.958 | 1 |
| 2020 | 261.349 | 0 | 0 | 696.917 | 0 | 544.631 | -137.454 | 1 |
| 2019 | 377.047 | 0 | 0 | 634.451 | 0 | 512.605 | -83.297 | 1 |
| 2018 | 335.489 | 16.987 | 1.416 | 263.131 | 0 | 244.012 | -19.119 | 2 |
| 2017 | 79.377 | 0 | 0 | 131.465 | 0 | 95.359 | -36.106 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.94%
Lichiditate curentă
0.82
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.94%
Profit net per salariat
-13.083 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.33% | 0% | 10.81% | 0% | 0% | 0% | 5.06% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 12.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.94% | 0% | -17.72% | 0% | 0% | 0% | -88.85% | 0% |
| Profit net per salariat | -13.083 Lei | 0 Lei | 26.337 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 8.494 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0.67
Durata medie încasare creanțe
92.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.42 | 0.23 | 0.54 | 0.48 | 0.74 | 1.37 | 0.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0.67 | 1.01 | 0.35 | 1.06 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 92.02 zile | 502.7 zile | 547.51 zile | 318.72 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 245.423 Lei | 652.313 Lei | 243.564 Lei | 439.482 Lei | 261.349 Lei | 377.047 Lei | 167.745 Lei | 39.689 Lei |
Lichiditate curentă
0.82
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.82 | 0.9 | 0.87 | 0.81 | 0.78 | 0.81 | 0.93 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.53 | 0.31 | 0.4 | 0.78 | 0.81 | 0.93 | 0.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro