Companie
Detalii identificare
Nume firmăNUOVO 99 FROM SKY SRL
Cod unic de înregistrare RO 37314835 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/611/2017
EUIDROONRC.J3/611/2017
Data înființării31.03.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4638
Această clasă include de asemenea:
-comerţul cu ridicata al produselor pentru hrana animalelor de companie
Această clasă include de asemenea:
-comerţul cu ridicata al produselor pentru hrana animalelor de companie
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv peste, crustacee si moluste
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 9, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.303.039
Profit (Lei)
90.067
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.303.039 | 90.067 | 7.506 | 590.118 | 80.268 | 568.137 | 90.267 | 2 |
| 2023 | 1.411.816 | 162.423 | 13.535 | 727.270 | 35.718 | 823.719 | 164.147 | 2 |
| 2022 | 1.678.156 | 129.229 | 10.769 | 532.168 | 39.712 | 590.071 | 129.595 | 3 |
| 2021 | 1.699.880 | 252.583 | 21.049 | 270.228 | 17.077 | 705.517 | 452.366 | 1 |
| 2020 | 999.284 | 123.271 | 10.273 | 191.273 | 18.929 | 372.128 | 199.784 | 1 |
| 2019 | 846.333 | 105.810 | 8.818 | 180.681 | 18.955 | 267.739 | 106.013 | 1 |
| 2018 | 425.158 | 144.334 | 12.028 | 59.809 | 23.091 | 193.910 | 157.192 | 1 |
| 2017 | 23.557 | 12.658 | 1.055 | 11.415 | 0 | 24.273 | 12.858 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Lichiditate curentă
0.96
Viteza rotație active
2.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Profit net per salariat
45.034 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.91% | 11.5% | 7.7% | 14.86% | 12.34% | 12.5% | 33.95% | 53.73% |
| Marjă profit brut | 9.87% | 12.26% | 8.37% | 15.66% | 13.14% | 13.46% | 35.29% | 56.73% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.78% | 98.95% | 99.72% | 55.84% | 61.7% | 99.81% | 91.82% | 98.44% |
| Profit net per salariat | 45.034 Lei | 81.212 Lei | 43.076 Lei | 252.583 Lei | 123.271 Lei | 105.810 Lei | 144.334 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.01
Viteza rotație stocuri
16.26
Durata medie încasare creanțe
121.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.01 | 1.64 | 2.66 | 2.35 | 2.56 | 2.95 | 1.96 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 16.26 | 5.86 | 15.19 | 25.92 | 21.38 | 5.6 | 9.28 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 121.07 zile | 120.8 zile | 81.33 zile | 61.54 zile | 43.06 zile | 43.99 zile | 4.31 zile | 318.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 651.520 Lei | 705.908 Lei | 559.385 Lei | 1.699.880 Lei | 999.284 Lei | 846.333 Lei | 425.158 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.96
Lichiditate imediată
0.83
Pondere active imobilizate
12.38%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.96 | 1.13 | 1.11 | 2.61 | 1.95 | 1.48 | 3.24 | 2.13 |
| Lichiditate imediată | 0.83 | 0.8 | 0.9 | 2.37 | 1.7 | 0.64 | 2.48 | 2.13 |
| Pondere active imobilizate | 12.38% | 4.16% | 6.31% | 2.36% | 4.84% | 6.61% | 10.64% | 0% |
| Pondere active circulante | 87.62% | 95.84% | 93.69% | 97.64% | 95.16% | 93.39% | 89.36% | 100% |
©Firme.ro