Companie
Detalii identificare
Nume firmăEMBLEM ART SRL
Cod unic de înregistrare37339929 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1384/2017
EUIDROONRC.J12/1384/2017
Data înființării05.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSomeş nr. 13, Sânnicoara, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
49.160
Profit (Lei)
-14.484
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.160 | -14.484 | -1.207 | 6.141 | 0 | 45.022 | 39.918 | 0 |
| 2023 | 249.616 | 53.202 | 4.434 | 26.790 | 0 | 80.155 | 54.402 | 4 |
| 2022 | 208.966 | 62.586 | 5.216 | 11.633 | 146 | 314.168 | 303.718 | 4 |
| 2021 | 268.982 | 89.588 | 7.466 | 20.279 | 1.896 | 259.515 | 241.132 | 0 |
| 2020 | 182.981 | 0 | 0 | 27.728 | 2.375 | 176.897 | 151.544 | 4 |
| 2019 | 285.635 | 0 | 0 | 98.445 | 9.875 | 240.757 | 152.187 | 4 |
| 2018 | 297.626 | 126.596 | 10.550 | 12.786 | 0 | 209.144 | 196.358 | 3 |
| 2017 | 113.280 | 68.762 | 5.730 | 11.128 | 0 | 80.890 | 69.762 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-29.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-36.28%
Lichiditate curentă
7.33
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-29.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-36.28%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -29.46% | 21.31% | 29.95% | 33.31% | 0% | 0% | 42.54% | 60.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 22.31% | 30.95% | 34.31% | 0% | 0% | 43.54% | 61.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -36.28% | 97.79% | 20.61% | 37.15% | 0% | 0% | 64.47% | 98.57% |
| Profit net per salariat | n/a | 13.301 Lei | 15.647 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 42.199 Lei | 22.921 Lei |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
16.26
Durata medie încasare creanțe
40.58 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 3.11 | 0.66 | 1.03 | 1.02 | 1.14 | 1.42 | 1.4 |
| Viteza rotație stocuri | 16.26 | 82.57 | 0 | 0 | 7624.21 | 11901.46 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 40.58 zile | 24.01 zile | 260.99 zile | 202.76 zile | 10.81 zile | 4.37 zile | 1.22 zile | 156.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 62.404 Lei | 52.242 Lei | n/a | 45.745 Lei | 71.409 Lei | 99.209 Lei | 37.760 Lei |
Lichiditate curentă
7.33
Lichiditate imediată
6.84
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.33 | 2.99 | 27.01 | 12.8 | 6.38 | 2.45 | 16.36 | 7.27 |
| Lichiditate imediată | 6.84 | 2.88 | 27.01 | 12.8 | 6.38 | 2.45 | 16.36 | 7.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.05% | 0.73% | 1.32% | 3.94% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.95% | 99.27% | 98.68% | 96.06% | 100% | 100% |
©Firme.ro