Companie
Detalii identificare
Nume firmăL&F SURVEY SRL
Cod unic de înregistrare37362794 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000202198
EUIDROONRC.J2017000202198
Data înființării10.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 50/A, Sat Tăietura | Comuna Mugeni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
275.987
Profit (Lei)
38.225
Număr angajați
3
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275.987 | 38.225 | 3.185 | 27.728 | 12.594 | 171.270 | 156.136 | 3 |
| 2024 | 288.190 | 68.661 | 5.722 | 16.752 | 5.188 | 236.142 | 224.578 | 2 |
| 2023 | 255.475 | 40.809 | 3.401 | 9.871 | 37.782 | 214.962 | 242.873 | 2 |
| 2022 | 286.451 | 74.551 | 6.213 | 9.300 | 50.376 | 160.989 | 202.065 | 4 |
| 2021 | 291.916 | 89.583 | 7.465 | 51.124 | 2.141 | 176.496 | 127.513 | 3 |
| 2020 | 168.742 | 77 | 6 | 64.169 | 15.958 | 86.141 | 37.930 | 3 |
| 2019 | 147.941 | 205 | 17 | 77.624 | 31.574 | 83.903 | 37.853 | 3 |
| 2018 | 104.688 | 4.519 | 377 | 52.613 | 37.477 | 52.784 | 37.648 | 3 |
| 2017 | 38.200 | 32.929 | 2.744 | 861 | 0 | 33.990 | 33.129 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.48%
Lichiditate curentă
6.18
Viteza rotație active
1.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.48%
Profit net per salariat
12.742 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.85% | 23.82% | 15.97% | 26.03% | 30.69% | 0.05% | 0.14% | 4.32% | 86.2% |
| Marjă profit brut | 14.8% | 24.78% | 16.65% | 26.64% | 31.42% | 0.92% | 0.98% | 5.16% | 89.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.48% | 30.57% | 16.8% | 36.89% | 70.25% | 0.2% | 0.54% | 12% | 99.4% |
| Profit net per salariat | 12.742 Lei | 34.331 Lei | 20.405 Lei | 18.638 Lei | 29.861 Lei | 26 Lei | 68 Lei | 1.506 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.5 | 1.19 | 1.01 | 1.36 | 1.63 | 1.65 | 1.28 | 1.16 | 1.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 402.32 | 5729.02 | 5838.32 | 168.74 | 4.66 | 3.2 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 6.33 zile | 56.43 zile | 34.14 zile | 35.29 zile | 56.78 zile | 12.3 zile | 4.88 zile | 33.44 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 91.996 Lei | 144.095 Lei | 127.738 Lei | 71.613 Lei | 97.305 Lei | 56.247 Lei | 49.314 Lei | 34.896 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
6.18
Lichiditate imediată
6.18
Pondere active imobilizate
6.85%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.18 | 14.1 | 21.78 | 17.31 | 3.45 | 1.34 | 1.08 | 1 | 39.48 |
| Lichiditate imediată | 6.18 | 14.1 | 21.71 | 17.31 | 3.45 | 1.33 | 0.67 | 0.38 | 39.48 |
| Pondere active imobilizate | 6.85% | 2.15% | 14.95% | 23.83% | 1.2% | 15.63% | 27.34% | 41.52% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.15% | 97.85% | 85.05% | 76.17% | 98.8% | 84.37% | 72.66% | 58.48% | 100% |
©Firme.ro