Companie
Detalii identificare
Nume firmăNICODOL STAR SERV SRL
Cod unic de înregistrare37378570 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/281/2017
EUIDROONRC.J39/281/2017
Data înființării12.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3811
Această clasă include:
-colectarea deşeurilor solide nepericuloase (gunoi) din cadrul zonelor locale, cum este colectarea deşeurilor din gospodării şi întreprinderi cu ajutorul coşului de gunoi, a tomberoanelor, containelor etc. ce pot include materiale reciclabile mixte -colectarea materialelor reciclabile -colectarea gunoaielor în coşuri de gunoi amplasate în locuri publice
Această clasă include de asemenea:
-colectarea deşeurilor provenite din activităţi de construcţii şi demolări -colectarea şi eliminarea deşeurilor cum ar fi praful şi molozul -colectarea deşeurilor provenite din filaturi -activitatea de expoatare a instalaţiilor de transfer a deşeurilor nepericuloase Această clasă exclude: -colectarea deşeurilor periculoase,
3812 -activitatea de expoatare a gropilor de gunoi pentru eliminarea deşeurilor nepericuloase, 3821 -activitatea unităţilor unde materialele reciclabile amestecate cum ar fi hârtia, materialele plastice etc. sunt sortate în categorii distincte,
3832
-colectarea deşeurilor solide nepericuloase (gunoi) din cadrul zonelor locale, cum este colectarea deşeurilor din gospodării şi întreprinderi cu ajutorul coşului de gunoi, a tomberoanelor, containelor etc. ce pot include materiale reciclabile mixte -colectarea materialelor reciclabile -colectarea gunoaielor în coşuri de gunoi amplasate în locuri publice
Această clasă include de asemenea:
-colectarea deşeurilor provenite din activităţi de construcţii şi demolări -colectarea şi eliminarea deşeurilor cum ar fi praful şi molozul -colectarea deşeurilor provenite din filaturi -activitatea de expoatare a instalaţiilor de transfer a deşeurilor nepericuloase Această clasă exclude: -colectarea deşeurilor periculoase,
3812 -activitatea de expoatare a gropilor de gunoi pentru eliminarea deşeurilor nepericuloase, 3821 -activitatea unităţilor unde materialele reciclabile amestecate cum ar fi hârtia, materialele plastice etc. sunt sortate în categorii distincte,
3832
Industrie
Distribuţia apei; salubritate, gestionarea deşeurilor, activităţi de decontaminare
SectorColectarea, tratarea si eliminarea deseurilor; activitati de recuperare a materialelor reciclabile
Obiect activitateColectarea deseurilor nepericuloase
Informații de contact
AdresaTulnici, Tulnici, Vrancea
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
64.106
Profit (Lei)
7.787
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.106 | 7.787 | 649 | 14.627 | 16.044 | 11.014 | 12.431 | 1 |
| 2024 | 227.084 | 132.520 | 11.043 | 50.819 | 23.008 | 165.705 | 132.894 | 1 |
| 2023 | 80.465 | 43.185 | 3.599 | 24.194 | 29.972 | 57.596 | 63.374 | 0 |
| 2022 | 29.900 | 16.192 | 1.349 | 300 | 0 | 20.489 | 20.189 | 0 |
| 2021 | 186.900 | 128.905 | 10.742 | 2.790 | 0 | 206.787 | 203.997 | 1 |
| 2020 | 282.530 | 196.854 | 16.405 | 33.827 | 5.070 | 113.849 | 85.092 | 1 |
| 2019 | 261.522 | 156.731 | 13.061 | 18.534 | 15.479 | 238.292 | 235.237 | 1 |
| 2018 | 167.217 | 58.189 | 4.849 | 1.070 | 17.559 | 192.016 | 208.505 | 1 |
| 2017 | 192.300 | 150.116 | 12.510 | 5.095 | 74.968 | 80.443 | 150.316 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.64%
Lichiditate curentă
0.75
Viteza rotație active
2.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.64%
Profit net per salariat
7.787 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.15% | 58.36% | 53.67% | 54.15% | 68.97% | 69.68% | 59.93% | 34.8% | 78.06% |
| Marjă profit brut | 17.43% | 69.52% | 63.39% | 55.65% | 0% | 70.72% | 60.93% | 37.1% | 79.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.64% | 99.72% | 68.14% | 80.2% | 63.19% | 100% | 66.63% | 27.91% | 99.87% |
| Profit net per salariat | 7.787 Lei | 132.520 Lei | n/a | n/a | 128.905 Lei | 196.854 Lei | 156.731 Lei | 58.189 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.37 | 1.2 | 0.92 | 1.46 | 0.9 | 2.38 | 1.03 | 0.8 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 206.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 25.37 zile | 46.65 zile | 46.27 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 64.106 Lei | 227.084 Lei | n/a | n/a | 186.900 Lei | 282.530 Lei | 261.522 Lei | 167.217 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.75
Lichiditate imediată
0.75
Pondere active imobilizate
59.29%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.75 | 3.26 | 2.38 | 68.3 | 74.12 | 3.37 | 12.86 | 179.45 | 15.79 |
| Lichiditate imediată | 0.75 | 3.26 | 2.38 | 68.3 | 74.12 | 3.37 | 12.86 | 179.45 | 15.79 |
| Pondere active imobilizate | 59.29% | 12.19% | 34.23% | 0% | 0% | 4.26% | 6.1% | 8.38% | 48.24% |
| Pondere active circulante | 40.71% | 87.81% | 65.77% | 100% | 100% | 95.74% | 93.9% | 91.62% | 51.76% |
©Firme.ro