Companie
Detalii identificare
Nume firmăI&A LEG SRL
Cod unic de înregistrare RO 37412132 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017001313350
EUIDROONRC.J2017001313350
Data înființării19.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 40, Barateaz, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.575.460
Profit (Lei)
848
Număr angajați
3
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.575.460 | 848 | 71 | 2.389.117 | 2.860.328 | 3.483.361 | -771.608 | 3 |
| 2024 | 989.655 | -258.788 | -21.566 | 1.755.365 | 316.331 | 906.791 | -772.456 | 3 |
| 2023 | 591.078 | 0 | 0 | 1.134.435 | 207.554 | 862.838 | -513.668 | 2 |
| 2022 | 648.022 | 45.145 | 3.762 | 925.695 | 324.652 | 940.371 | 216.371 | 3 |
| 2021 | 160.610 | 19.349 | 1.612 | 459.808 | 301.917 | 529.111 | 371.220 | 2 |
| 2020 | 105.925 | 3.045 | 254 | 209.055 | 290.259 | 270.667 | 351.871 | 2 |
| 2019 | 43.197 | 163.603 | 13.634 | 4.032 | 104.513 | 248.345 | 348.826 | 0 |
| 2018 | 6.444 | 35.705 | 2.975 | 6.738 | 109.107 | 82.854 | 185.223 | 0 |
| 2017 | 25.341 | 149.319 | 12.443 | 0 | 44.927 | 104.592 | 149.519 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.11%
Lichiditate curentă
1.46
Viteza rotație active
0.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.11%
Profit net per salariat
283 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.05% | -26.15% | 0% | 6.97% | 12.05% | 2.87% | 378.74% | 554.08% | 589.24% |
| Marjă profit brut | 4.19% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 592.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.11% | 33.5% | 0% | 20.86% | 5.21% | 0.87% | 46.9% | 19.28% | 99.87% |
| Profit net per salariat | 283 Lei | -86.263 Lei | 0 Lei | 15.048 Lei | 9.675 Lei | 1.523 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.25
Viteza rotație stocuri
3.33
Durata medie încasare creanțe
695.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.25 | 0.81 | 0.55 | 0.51 | 0.19 | 0.19 | 0.12 | 0.03 | 0.17 |
| Viteza rotație stocuri | 3.33 | 2.24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 695.86 zile | 166.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 525.153 Lei | 329.885 Lei | 295.539 Lei | 216.007 Lei | 80.305 Lei | 52.963 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.46
Lichiditate imediată
1.26
Pondere active imobilizate
45.09%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.46 | 0.52 | 0.76 | 1.02 | 1.15 | 1.29 | 61.59 | 12.3 | 0 |
| Lichiditate imediată | 1.26 | 0.26 | 0.76 | 1.02 | 1.15 | 1.29 | 61.59 | 12.3 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 45.09% | 25.86% | 19.39% | 25.66% | 36.33% | 51.75% | 29.62% | 56.84% | 30.05% |
| Pondere active circulante | 54.91% | 74.14% | 80.61% | 74.34% | 63.67% | 48.25% | 70.38% | 43.16% | 69.95% |
©Firme.ro