Companie

Detalii identificare

Nume firmăTOP REAL INTERMED SRL
Cod unic de înregistrare37428422 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1783/2017
EUIDROONRC.J12/1783/2017
Data înființării21.04.2017 - 9 ani

Domeniu de activitate

CAEN
6831
info-icon
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,

6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare

Informații de contact

AdresaZola Emile nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
107.327
Profit (Lei)
11.278
Număr angajați
1
Vechime
9 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025107.32711.27894038.54029.94732.55123.9581
202481.1712.51421051.75551.08013.35612.6811
202388.8619.35077970.87060.95520.08110.1661
202252.01313.7411.1455.95606.7728161
202138.4862.43120313.9150990-12.9251
202031.2691.1319422.6906.644690-15.3561
201932.7680032.65714.6161.554-16.4871
201839.3420030.42122.588194-7.6391
201712.7310037.14430.5601.421-5.1631

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
10.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.07%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
1.72

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
10.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.07%
Profit net per salariat
11.278 Lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Marjă profit net10.51%3.1%10.52%26.42%6.32%3.62%0%0%0%
Marjă profit brut12.97%4.71%13.23%28.96%9.32%6.62%0%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)47.07%19.82%91.97%100%-18.81%-7.37%0%0%0%
Profit net per salariat11.278 Lei2.514 Lei9.350 Lei13.741 Lei2.431 Lei1.131 Lei0 Lei0 Lei0 Lei
Viteza rotație active
1.72
Viteza rotație stocuri
268.32
Durata medie încasare creanțe
94.93 zile
Indicator202520242023202220212020201920182017
Viteza rotație active1.721.261.17.6838.874.262.031.730.4
Viteza rotație stocuri268.32202.93222.15000000
Durata medie încasare creanțe94.93 zile24.49 zile73.77 zile45.33 zile8.54 zile4.12 zile13.34 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat107.327 Lei81.171 Lei88.861 Lei52.013 Lei38.486 Lei31.269 Lei32.768 Lei39.342 Lei12.731 Lei
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.83
Pondere active imobilizate
47.92%
Indicator202520242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă0.840.260.281.140.070.030.050.010.04
Lichiditate imediată0.830.250.281.140.070.030.050.010.04
Pondere active imobilizate47.92%79.27%75.22%0%0%90.59%90.39%99.15%95.56%
Pondere active circulante52.08%20.73%24.78%100%100%9.41%9.61%0.85%4.44%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente