Companie
Detalii identificare
Nume firmăBREAKTHROUGH ENTERPRISE SRL
Cod unic de înregistrare37446968 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5813/2017
EUIDROONRC.J40/5813/2017
Data înființării25.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8211
Această clasă include asigurarea unei combinaţii de servicii de secretariat zilnice, cum sunt recepţia, planificarea financiară, facturarea şi păstrarea evidenţelor, servicii de personal şi de corespondenţă etc. pentru alţii, pe bază de contract sau comision. Această clasă exclude: -asigurarea unui singur tip din cadrul acestor activităţi,
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati combinate de secretariat
Informații de contact
AdresaAndrei Mureşanu nr. 21, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
475.222
Profit (Lei)
24.140
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 475.222 | 24.140 | 2.012 | 228.541 | 207.257 | 45.664 | 24.380 | 1 |
| 2024 | 580.857 | 188.449 | 15.704 | 84.106 | 14.374 | 258.421 | 188.689 | 1 |
| 2023 | 441.692 | 249.557 | 20.796 | -33.412 | 10.341 | 206.044 | 249.797 | 1 |
| 2022 | 473.784 | 127.195 | 10.600 | 116.569 | 9.380 | 237.578 | 130.389 | 1 |
| 2021 | 347.285 | 143.455 | 11.955 | 62.510 | 5.194 | 211.653 | 154.337 | 1 |
| 2020 | 740.319 | 623.572 | 51.964 | 91.214 | 1.367 | 713.660 | 623.813 | 1 |
| 2019 | 284.746 | 140.297 | 11.691 | 43.640 | 4.907 | 247.911 | 209.178 | 1 |
| 2018 | 242.779 | 159.640 | 13.303 | 8.238 | 40 | 168.079 | 159.881 | 0 |
| 2017 | 131.217 | 86.270 | 7.189 | 3.028 | 0 | 89.498 | 86.470 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.02%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
1.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.02%
Profit net per salariat
24.140 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.08% | 32.44% | 56.5% | 26.85% | 41.31% | 84.23% | 49.27% | 65.76% | 65.75% |
| Marjă profit brut | 8.04% | 34.49% | 57.48% | 27.85% | 42.19% | 85.23% | 50.27% | 66.76% | 68.75% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.02% | 99.87% | 99.9% | 97.55% | 92.95% | 99.96% | 67.07% | 99.85% | 99.77% |
| Profit net per salariat | 24.140 Lei | 188.449 Lei | 249.557 Lei | 127.195 Lei | 143.455 Lei | 623.572 Lei | 140.297 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.88
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.88 | 2.13 | 2.04 | 1.92 | 1.6 | 1.04 | 1.13 | 1.44 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 95.4 zile | 9.22 zile | 35.22 zile | 6.97 zile | 176.65 zile | 32.96 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 475.222 Lei | 580.857 Lei | 441.692 Lei | 473.784 Lei | 347.285 Lei | 740.319 Lei | 284.746 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
81.95%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 3.07 | -6.17 | 2.04 | 3.39 | 7.82 | 5.68 | 20.4 | 29.56 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 3.07 | -6.17 | 2.04 | 3.39 | 7.82 | 5.68 | 20.4 | 29.56 |
| Pondere active imobilizate | 81.95% | 5.27% | 4.78% | 3.8% | 2.4% | 0.19% | 1.94% | 0.02% | 0% |
| Pondere active circulante | 18.05% | 94.73% | 95.22% | 96.2% | 97.6% | 99.81% | 98.06% | 99.98% | 100% |
©Firme.ro