Companie
Detalii identificare
Nume firmăPERSEMPRE MATT & DEEA SRL
Cod unic de înregistrare37448063 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000939162
EUIDROONRC.J2017000939162
Data înființării26.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaIancu Jianu nr. 12, Loc. Craiova | Municipiul Craiova, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.507
Profit (Lei)
-9.728
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.507 | -9.728 | -811 | 8.031 | 38.565 | 31.293 | 61.827 | 1 |
| 2023 | 52.972 | 0 | 0 | 4.182 | 49.165 | 46.572 | 91.555 | 1 |
| 2022 | 62.911 | 9.587 | 799 | 2.783 | 49.165 | 60.475 | 106.857 | 1 |
| 2021 | 53.333 | 27.023 | 2.252 | 961 | 11.656 | 86.575 | 97.270 | 1 |
| 2020 | 45.357 | 18.164 | 1.514 | 571 | 16.168 | 54.650 | 70.247 | 1 |
| 2019 | 50.147 | 22.708 | 1.892 | 1.505 | 20.680 | 32.908 | 52.083 | 1 |
| 2018 | 46.745 | 14.571 | 1.214 | 1.312 | 0 | 30.687 | 29.375 | 1 |
| 2017 | 27.614 | 14.604 | 1.217 | 1.237 | 0 | 16.041 | 14.804 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.73%
Lichiditate curentă
3.9
Viteza rotație active
0.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.73%
Profit net per salariat
-9.728 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -14% | 0% | 15.24% | 50.67% | 40.05% | 45.28% | 31.17% | 52.89% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 17.35% | 53.67% | 42% | 48.28% | 34.17% | 55.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -15.73% | 0% | 8.97% | 27.78% | 25.86% | 43.6% | 49.6% | 98.65% |
| Profit net per salariat | -9.728 Lei | 0 Lei | 9.587 Lei | 27.023 Lei | 18.164 Lei | 22.708 Lei | 14.571 Lei | 14.604 Lei |
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.99 | 0.55 | 0.57 | 0.54 | 0.64 | 0.94 | 1.52 | 1.72 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44.52 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 1.68 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.507 Lei | 52.972 Lei | 62.911 Lei | 53.333 Lei | 45.357 Lei | 50.147 Lei | 46.745 Lei | 27.614 Lei |
Lichiditate curentă
3.9
Lichiditate imediată
3.9
Pondere active imobilizate
55.2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.9 | 11.14 | 21.73 | 90.09 | 95.71 | 21.87 | 23.39 | 12.97 |
| Lichiditate imediată | 3.9 | 11.14 | 21.73 | 90.09 | 95.71 | 21.87 | 22.59 | 12.97 |
| Pondere active imobilizate | 55.2% | 51.35% | 44.84% | 11.87% | 22.83% | 38.59% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 44.8% | 48.65% | 55.16% | 88.13% | 77.17% | 61.41% | 100% | 100% |
©Firme.ro