Companie
Detalii identificare
Nume firmăECO CONSTRUCT PARTNERS SRL
Cod unic de înregistrare RO 37451425 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/848/2017
EUIDROONRC.J3/848/2017
Data înființării26.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBădeşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
8.750
Profit (Lei)
-24.181
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.750 | -24.181 | -2.015 | 716.732 | 0 | 706.437 | -10.295 | 0 |
| 2024 | 8.000 | -15.713 | -1.309 | 688.904 | 0 | 702.790 | 13.886 | 0 |
| 2023 | 8.033 | 0 | 0 | 674.568 | 205 | 703.962 | 29.599 | 0 |
| 2022 | 55.697 | 0 | 0 | 706.070 | 25.808 | 735.210 | 54.948 | 2 |
| 2021 | 16.758 | 0 | 0 | 628.396 | 1.933 | 758.023 | 131.560 | 2 |
| 2020 | 95.065 | 0 | 0 | 460.751 | 2.797 | 745.338 | 287.384 | 4 |
| 2019 | 2.022.805 | 421.961 | 35.163 | 180.829 | 0 | 649.610 | 468.781 | 5 |
| 2018 | 768.350 | 90.030 | 7.503 | 118.174 | 0 | 164.994 | 46.820 | 8 |
| 2017 | 82.259 | 0 | 0 | 65.130 | 0 | 21.920 | -43.210 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-276.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-276.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -276.35% | -196.41% | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.86% | 11.72% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 21.81% | 12.72% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -113.16% | 0% | 0% | 0% | 0% | 90.01% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 84.392 Lei | 11.254 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.13
Durata medie încasare creanțe
26609.33 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.07 | 0.02 | 0.13 | 3.11 | 4.66 | 3.75 |
| Viteza rotație stocuri | 0.13 | 0.12 | 0.12 | 0.83 | 0.25 | 1.42 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26609.33 zile | 28945 zile | 28701.28 zile | 4337.6 zile | 14531.41 zile | 2444.73 zile | 116.77 zile | 29.04 zile | 82.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 27.849 Lei | 8.379 Lei | 23.766 Lei | 404.561 Lei | 96.044 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.89
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.99 | 1.02 | 1.04 | 1.04 | 1.21 | 1.62 | 3.59 | 1.4 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.89 | 0.92 | 0.94 | 0.95 | 1.1 | 1.47 | 3.59 | 1.4 | 0.34 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.03% | 3.39% | 0.25% | 0.37% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.97% | 96.61% | 99.75% | 99.63% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro